PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7521}
3 962
chce zobaczyć
6,6 8
ocen krytyków
Szczury z supermarketu
powrót do forum filmu Szczury z supermarketu

Najlepszy film Smitha!

ocenił(a) film na 9

Dawno się tak nie uśmiałem. To jest lepsze naet od Clearks! 9/10

Cyryn

Zgadzam się - NAJLEPSZY - juz od dawna tak uważam ale się bałam napisać ale teraz to już się nie boję :)))))

ocenił(a) film na 9
Cyryn

Popieram towje zdanie. Tak jak już kiedyś napisałem świetna komedia. 10/10.

ocenił(a) film na 10
Cyryn

No nie wiem czy najlepszy, ale napewno zajebisty 10/10 Ogólnie twórczość Smitha mi się podoba. Jego filmy są dla koneserów :D. Film świetny, ale miejscami nie nadążałem za napisami. W jego filmach jest naprawdę sporo dialogów, dlatego jest dobrą motywacją do nauki angielskigo :> ps. Claire Forlani to niezła laska,a na początku filmu w tych okularkach wyglądała *#!*!#

Cyryn

niebezpiecznie jest mowic ze lepszy od clerksow-bo oni są juz kultem ale film jest faktycznie wy*bany ;))).sto lat temu ogladalam ale duzo pamietam.świetny jest ;D

ocenił(a) film na 8
Cyryn

Podpisuje się - najlepsza komedia Kevina Smitha - mogę oglądać ten film milion razy i zawsze będę się śmiał - zaj...a randka w ciemno;-) no iPIĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘKNA Claire Forlani :))))

ocenił(a) film na 2
smoke_city

Mam bardzo odmienne zdanie. Film jest wyjątkowo nudny, teksty kiepskie, fabuła niezwykle banalna i przewidywalna. Niektóre sceny przypominały te rodem z "American Pie", jeśli kogoś to śmieszy, to jego sprawa. Naprawdę ciężko znaleźć plusy. Ten film utwierdził mnie w przekonaniu, że poza "Clerks" Kevin Smith nie nakręcił nic godnego uwagi. Tyle ode mnie. Pozdrawiam.
2/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones