PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180}

Sześć dni, siedem nocy

Six Days Seven Nights
6,4 32 358
ocen
6,4 10 1 32358
5,0 4
oceny krytyków
Sześć dni, siedem nocy
powrót do forum filmu Sześć dni, siedem nocy

re:mini.scencje

ocenił(a) film na 5

dla narzeczonej test przedmałżeński: rozbić się na wyspie z roznegliżowanym harrisonem fordem i uczynkiem ni myślą nie zgrzeszyć (bo mowa odpada już na starcie!)

Westernik

5/10?? 10/10!

ocenił(a) film na 5
kotbury

winszuję biegłego posługiwania się cyfrą jak i umiejętnie postawionym znakiem interpunkcyjnym w miejscu do tego przeznaczonym, a znasz może jakieś litery? wiesz, to te dziwaczne układy kreseczek i kółeczek zarejestrowane w systemie fonetycznym potocznie nazywanym alfabetem, na pewno widziałeś coś takiego nie raz w internecie..

ocenił(a) film na 7
Westernik

To byłby trudny test xD Pięćdziesięcioparoletni Harrison Ford jest bardzo w moim typie. Ale Jacqueline Obrados też była śliczna, mogłaby być testem dla narzeczonego ;)

ocenił(a) film na 5
natka17_1998

kurcze, przypomnij mi, bo już nie pamiętam: żaklin to ta, której wdziękom ulega ówczesny ross z Przyjaciół? to on biedaczysko też nie zdał tego testu.. a potem, przez kolejne dziesięć tysięcy sezonów, tłumaczył się rachel: we were on a break, god damn it!;)

ocenił(a) film na 7
Westernik

Tak jest, to ona ;) No niestety, nie oparł się jej wdziękom. Niestety albo stety, bo dzięki temu być może Robin i Frank uniknęli późniejszych rozczarowań w związku. Wiem, że to tylko komedia romantyczna, ale relacja Robin i Quinna od razu wydała mi się bardziej naturalna i szczera, bo słodkie słówka to jednak za mało.

ocenił(a) film na 5
natka17_1998

aha, czyli dobre następstwa zła albo złe następstwa dobra, w zależności od patrzenia, tak to się fachowo nazywa:)

i ja jestem zdania, że co pada pchnąć to jeszcze należy, a że padało to wiadomo, inaczej by to chyba przetrwali..

ocenił(a) film na 7
Westernik

O to to właśnie ;) Czasami bywa tak, że zdrada paradoksalnie zbliża zdradzającą i zdradzaną osobę. Wyrywa z rutyny, uświadamia pewne rzeczy. Tutaj zdecydowanie było odwrotnie. Zdali sobie sprawę, że nigdy nie byli sobie bliscy. Z drugiej strony Frank kajał się jak mógł, widać było, że żałuje. Być może narzeczona by mu wybaczyła, gdyby nie zakochała się w Quinnie. Można chyba jedynie spekulować.

ocenił(a) film na 5
natka17_1998

można, ale.. dobrze się stało, ostatecznie frank schwimmer żałobnik wrócił do rossa rozwodnika, a ross rozwodnik wrócił do rachel, potem się rozstali, ożenił się z niejaką emily, potem się rozwiedli, wrócił do rachel, upili się, w las vegas ożenili i odtąd żyli długo i szczęśliwie:)

ocenił(a) film na 7
Westernik

Nie oglądałam Przyjaciół, niestety ;D Ale skoro mówisz, że wyszło na dobre, to wierzę na słowo ;)

ocenił(a) film na 5
natka17_1998

gdzie ty się uchowałaś, że nie oglądałaś Przyjaciół? to się fachowo nazywa: jednoosobowe podziemie!

ocenił(a) film na 7
Westernik

Może za późno się urodziłam. Widziałam kilka przypadkowych odcinków, więc cały czas w podziemiu nie siedziałam ;)

ocenił(a) film na 7
Westernik

Może za późno się urodziłam. Obejrzałam kilka przypadkowych odcinków, więc cały czas w podziemiu nie siedziałam ;)

ocenił(a) film na 7
Westernik

Może za późno się urodziłam. Widziałam kilka przypadkowych odcinków, więc cały czas w podziemiu nie siedziałam ;)

ocenił(a) film na 7
Westernik

Może za późno się urodziłam. Widziałam kilka przypadkowych odcinków, więc cały czas w podziemiu nie siedziałam ;)

ocenił(a) film na 5
natka17_1998

no dobrze, niech będzie - w podglebiu w dni powszednie z weekendowymi wypadami na kajaki po głównym nurcie rzeki;)

ocenił(a) film na 7
Westernik

Przepraszam za tę całą masę odpowiedzi, ale początkowo FW nie wyświetlał ani jednej, więc pisałam po kilka razy ;)

ocenił(a) film na 5
natka17_1998

coś tu się ostatnio rzeczywiście wyprawia, do mnie też od kilkunastu dni najpierw przychodzi powiadomienie o tym, że ktoś przesłał wiadomości, a dopiero po dwudziestu czterech godzinach widoczna jest treść tej wiadomości..

ocenił(a) film na 7
Westernik

Denerwujące jest to okropnie, ale co poradzić :/

ocenił(a) film na 5
natka17_1998

no nic nie poradzisz no. portali filmowych - podobnie jak na przykład rodziny lub prezydenta rosji - po prostu się nie wybiera;)

ocenił(a) film na 7
Westernik

Niby można przerzucić się na IMDb, ale tam nie ma tak rozbudowanego forum :/

ocenił(a) film na 5
natka17_1998

no właśnie. ja z kolei myślałem nad letterboxdem, ale to znowu bariery językowe..

ocenił(a) film na 7
Westernik

System komentarzy i dyskusji na FW chyba jednak bardziej do mnie przemawia. Jest czytelniejszy, ale to może kwestia przyzwyczajenia ;)

ocenił(a) film na 5
natka17_1998

czyli zostajemy na tym najlepszym z portali jednak - choć przede wszystkim dlatego, bo nie wymyślono lepszego;)

ocenił(a) film na 7
Westernik

Filmweb ma swoje wady, ale jestem w stanie je zaakceptować ;)

ocenił(a) film na 5
natka17_1998

jasne, a co cię najbardziej denerwuje?

ocenił(a) film na 7
Westernik

Właśnie te błędy typu znikające komentarze, niewyświetlanie własnych wątków. Tworzenie awatara też jest uciążliwe, bo nigdy nie wiem jak ostatecznie będzie wyglądać wersja "kołowa", z racji że obrazki przycina się na prostokącie ;)

ocenił(a) film na 5
natka17_1998

z tym tworzeniem awatara to brzmi dla mnie powiem szczerze bardzo enigmatycznie. pod całą resztą się podpisuję oczywiście. mnie też wkurzają strasznie obsuwy - na przykład najnowszy dokument wernera herzoga Fire Within Me już chyba ze trzy razy już przeze mnie widziany, a którego w bazie wciąż nie pomieścili..

ocenił(a) film na 7
Westernik

Chodzi o to, że ten kreator awatarów nie pokazuje jak będzie wyglądać ta wersja, którą np. widać tutaj, przy komentarzach. Na facebooku na przykład od razu to wiadomo, a tu można tylko "wyciąć" kwadrat albo prostokąt, przy czym zdjęcie jest ostatecznie kołowe ;)

Oj tak, są pewne braki jeśli chodzi o o niektóre tytuły.

ocenił(a) film na 5
natka17_1998

dobra, już rozumiem, a na pewno ze zrozumieniem kiwam głową:)

ocenił(a) film na 7
natka17_1998

Czytelniejszy to on był kiedyś, ale ktoś wpadł na genialny pomysł żeby go "poprawić".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones