film

Sześć dni, siedem nocy

Six Days Seven Nights
1998
1 godz. 41 min.
6,4 32 072
oceny
6,4 10 1 32072
5,3 3
oceny krytyków
Pragnąc dostać się na pobliskie Tahiti, Robin wynajmuje awionetkę pilotowaną przez gburowatego Quinna. Gdy podczas lotu w trakcie burzy dochodzi do awarii, dwoje ludzi zmuszonych jest ze sobą współpracować. więcej mniej
Sześć dni, siedem nocy zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Robin Monroe (Anne Heche) i jej narzeczony spędzają wakacje na egzotycznej wyspie. Dziewczyna musi jednak przerwać urlop i wrócić na jeden dzień do pracy. Ponieważ nie ma już biletów na samolot, decyduje się na wynajęcie małej awionetki pilotowanej przez ekscentrycznego Quinna (Harrison Ford). Startują mimo zapowiadanej burzy.

boxoffice
$164 839 294 na świecie
$74 339 294 w USA
$90 500 000 poza USA
budżet
$70 000 000
studio
Caravan Pictures / Northern Lights Entertainment / Roger Birnbaum Productions / więcej
tytuł oryg.
Six Days Seven Nights
inne tytuły
6 Days 7 Nights
więcej
Pod uwagę do roli Robin Monroe brane były: Uma Thurman i Sandra Bullock. Możliwość zagrania postaci odrzuciła Melanie Griffith, a o angaż ubiegała się Nicole Kidman. Finalnie rolę zagrała Anne Heche.
Kiedy Harrison i Anne przebierają się za piratów, włosy aktorki są potargane i nieuczesane. Następnie, w tej samej scenie, para kładzie się na ziemię, a włosy Anne są idealnie ułożone.
Kiedy Quinn wyjmuje węża ze spodenek Robin, jego koszula zsuwa się z lewego ramienia i ponownie je przykrywa między ujęciami.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych