PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=541045}

Szefowie wrogowie

Horrible Bosses
6,5 129 867
ocen
6,5 10 1 129867
5,6 16
ocen krytyków
Szefowie wrogowie
powrót do forum filmu Szefowie wrogowie

Nie powiem, że jest kompletnie do niczego, ale spodziewałem się lepszego humoru i zabawy. Kopia Kac Vegas. W dodatku marna. Aktorzy odniosłem wrażenie że nie pasują do odgrywanych przez siebie ról. Aniston jako nimfomanka, wiecznie napalona i niewiarygodnie zboczona, koleżka od podrywania, aktor z wyglądu suchar a tutaj odrywa wielkiego kasanowę - LIPA! nie pasuje mi coś takiego. Złe nie jest, ale rewelacji nie ma. Humor przeciętny i raczej poniżej poziomu.

aAccarl7

Akurat Charlie Day zagrał wręcz wzorowo.

ocenił(a) film na 6
Dempsey

Co do Charliego Day'a się zgodzę. Razi mnie postać Kurta grana przez Jasona Sudeikis'a. Nie ma wyglądu podrywacza, w filmie te jego podrywy i teksty są tak sztuczne, że od każdej kobiety powinien dostać kosza i szyderczy usmiech a tutaj po pięciu minutach w domu Dave'a...strasznie mi to nie pasuje. Ogólnie banda 3 frajerów...

aAccarl7

Jeśli chodzi o Sudeikisa to wg mnie nie jest taki brzydki. Wiesz, jesteś facetem to też inaczej oceniasz facetów. Także ocenę urody Jasona radzę pozostawić płci pięknej.

ocenił(a) film na 8
aAccarl7

To proszę niech kolega sobie utworzy kategorię filmu "inteligentna komedia". Z tego co wiem komedia jest po to, żeby się pośmiać. Jeśli w filmie tego gatunku ktoś czepia się jakichś szczegółów typu "ten facet nie wygląda na podrywacza" to dziękuję bardzo. Życzę podchodzenia z dystansem do komedii. Inteligencjo IV RP!

aAccarl7

Zgadzam się w pełni z "aAccarl7" byl jeden moment na ktorym naprawde pozadnie sie usmialam a reszta hmm no coz tez spodziewalam sie duzo lepszego filmu nie wiem dlaczego wszyscy tak strasznie go zachwalają. Zła kobieta juz byla smieszniejsza dla mnie ;)

aAccarl7

Chciałbym żeby Kac vegas 2 było tak marną kopią Kac Vegas 1, jak ten film... ;p

użytkownik usunięty
aAccarl7

Nie rozumiem skąd porównanie do Kac Vegas, przecież to dwa rożne filmy o zupełnie odmiennej fabule....

ocenił(a) film na 8

Właśnie Miszczu

ocenił(a) film na 7
damkow79

pewnie nie oglądał Kac Vegas tylko o nim słyszał he he

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones