PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140674}

Szkoła życia

School of Life
7,2 6 192
oceny
7,2 10 1 6192
Szkoła życia
powrót do forum filmu Szkoła życia

5/10

ocenił(a) film na 5

Hehe... film trochę za bardzo wybija nauczycieli na wyżyny. Jestem już dawno po podstawówce, gimnazjum i liceum, obecnie studiuję i 100-procentowo nie zawdzięczam niczego żadnemu nauczycielowi. Szło mi czasem lepiej, czasem gorzej ale czy to były sukcesy czy porażki, wszystkiego zawdzięczam samemu sobie.
"Szkoła życia" jest typowo familijnym filmem. 5/10

ocenił(a) film na 8
pachomir

Piszcie co chcecie, mnie ten film się podobał... daje do myślenia. Masz prawo do swojego zdania, jednak uważam, że wrzuciłeś wszystkich nauczycieli do jednego worka pisząc, że wybija ich ten film na wyżyny ;)
W filmie ukazani są także tacy nauczyciele, których znamy z naszej edukacji, właśnie dla kontrastu, by pokazać jak jest a jak mogło by być... Plus film uczy wartości w życiu, tego co naprawdę w nim ważne, że nie mamy wiele czasu, więc należy z niego dobrze korzystać.
ps. Może nie w takim stopniu jak w tym filmie, ale znam nauczycieli tego typu, którzy swoim odmiennym podejściem potrafili zachęcić do nauki, to byli właśnie ludzie z powołaniem i chwała im za to ;) pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones