Odtwórz Zwiastun nr 1 1:46
Film

View from the Top

2003 1 godz. 27 min.
5,5 37 222
oceny
5,5 10 37222
2 614
chce zobaczyć
{"id":"31889","linkUrl":"/film/Szko%C5%82a+stewardes-2003-31889","alt":"Szkoła stewardes","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/18/89/31889/7184891.2.jpg"}
Dziewczyna z małego miasta, Donna, postanawia spełnić swoje marzenia o zostaniu stewardesą.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Szkoła stewardes
Szkoła stewardes (2003) Zwiastun nr 1 1:46
Szkoła stewardes | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2003 | Film Historia młodej kobiety, która podążając za swoim największym marzeniem, zostawia za sobą małomiasteczkowe życie i zostaje stewardessą. Zanim to marzenie zrealizuje, spotka na swej drodze paru dziwacznych pasażerów, trochę zazdrosnych koleżanek i kilku naprawdę niezłych facetów.

Historia młodej kobiety, która podążając za swoim największym marzeniem, zostawia za sobą małomiasteczkowe życie i zostaje stewardessą. Zanim to marzenie zrealizuje, spotka na swej drodze paru dziwacznych pasażerów, trochę zazdrosnych koleżanek i kilku naprawdę niezłych facetów.

boxoffice
$19 526 014 na świecie
$15 614 000 w USA
$3 912 014 poza USA
budżet
$30 000 000
studio
Miramax Films (przedstawia) / Brad Grey Pictures / Cohen Productions
data produkcji
2003
tytuł oryg.
View from the Top
inne tytuły
Szkoła stewardes Polska
Flight Girls Szwajcaria
Flight Girls - View from the Top Szwajcaria
A View from the Top (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Pomysł na ten film zrodził się w wyobraźni scenarzysty Erica Walda, gdy jego przyjaciółka została zatrudniona jako sprzedawczyni biletów w jednej z amerykańskich linii lotniczych i musiała przejść szkolenie w jednym z centrów szkoleniowych firmy w Teksasie.
Twórcy filmu zatrudnili Kim Lane, byłą stewardesę. Pełniła funkcję konsultanta do wszystkiego - począwszy od procedur pokładowych, po standardy ubioru.
Podczas pierwszych dni zdjęć w Lake Havasu Gwyneth Paltrow, Christina Applegate i Robyn Peterson paradowały w kostiumach kąpielowych przy temperaturze 10 stopni.
Co niezaprzeczalny talent Gwyneth Paltrow wyprawia na planie tak lichutkiego filmiku jakim jest "Szkoła stewardes"? Ta satyra na personel lotniczy i jego problemy czy ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 73%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Przyjemny

  Debbi ocenił(a) film na 7

  Po prostu bardzo przyjemna komedia z przesłaniem, może trochę banalna, ale miła w odbiorze. Zresztą która komedia nie jest banalna. A ta nie jest chociaż prymitywna, jak większość nowszych tworów. Plus świetna Gwyneth i ta cała otoczka pracy jako stewardesa. Naprawdę dobrze się to ogląda. Stąd dziwi mnie ... więcej

 • Niby taki banalny i lukrowany, ale ...

  peza_92 ocenił(a) film na 7

  ... jakoś nie mogę przełączyć na inny kanał, kiedy go wyczaję ;) Film ma w sobie coś, co lubię ... może jest tym monolog do głuchej jak pień babci, a może walka głównej bohaterki z 'przyjaciółką' w samolocie przy pasażerach?? Polecam serdecznie :)))))

 • Zdecydowanie polecam

  joanna252 ocenił(a) film na 8

  Oglądam właśnie po raz któryś, lekki ,niewymuszony humor, godna uwagi rola Gwyneth Paltrow (którą lubię) ale również Candice Bergen. Polecam!

  7
  • mocno

   cesare_10 ocenił(a) film na 3

   nijaki. To film, którego po paru miesiacach juz sie nie pamieta.

  • Śliczna Gwyneth

   użytkownik usunięty

   Dużym plusem była sliczna Gwyneth Paltrow i Christina Applegate. Sam film oceniam jako średni

   3