PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252645}

Szkolny chwyt

Half Nelson
6,9 22 073
oceny
6,9 10 1 22073
7,2 12
ocen krytyków
Szkolny chwyt
powrót do forum filmu Szkolny chwyt

Naganny nauczyciel.

ocenił(a) film na 4

Film słaby,głównym motywem jest problem uzależnienia od narkotyków,z jakim boryka się główny bohater,jakim jest Ryan Gosling.W sumie,gdyby nie on,film dostałby jeszcze niższą ocenę niż 4,bo tylko i wyłącznie za jego rolę film wypracował sobie cztery gwiazdki.Poza tym,nic specjalnie nie wywołało na mnie wrażenia.Film oglądałem jednym okiem,nudząc się przez większość czasu.Ciężki w odbiorze,jednak nic specjalnego.Jeżeli patrząc pod kątem produkcji filmowych dotyczących problemu narkotykowego,film tonie w morzu dużo lepszych produkcji.Zmusza do refleksji,jednak temat dość oklepany.

ocenił(a) film na 4
Manthey

Zgodzę się całkowicie, ale według mnie poza Goslingiem dałbym na plus jeszcze jedną z ostatnich scen, kiedy ta mała dziewczynka sprzedaje mu narkotyki. Po tej scenie od razu +1 do oceny, bo była mocna.

ocenił(a) film na 7
Manthey

Ojeju jak można tak płytko zrozumieć film?
Film nie był o problemie narkotykowym a o nauczycielu z niepoukładanym życiem, który miał pasje... Narkotyki były tu małym wycinkiem całości, tematem był on sam.

ocenił(a) film na 3
Charlie_Pace

O właśnie, tu się muszę zgodzić, to nie jest film o narkotykach.

ocenił(a) film na 1
Manthey

Nie tylko naganny, ale też jakiś taki niewiarygodny ten Ryan w tej roli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones