Film

The Spy Who Dumped Me

2018 1 godz. 56 min.
6,0 15 789
ocen społeczności
6,0 10 1 15789
7 547
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":2}
{"id":"785826","linkUrl":"/film/Szpieg%2C+kt%C3%B3ry+mnie+rzuci%C5%82-2018-785826","alt":"Szpieg, który mnie rzucił","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/58/26/785826/7852440.2.jpg"}
Przyjaciółki rozpoczynają szpiegowską przygodę, gdy Audrey dowiaduje się, że jej były partner był agentem.

Amerykanki w Europie

W filmie Fogel znajdziecie jednak sporo błyskotliwych spostrzeżeń na temat istoty przyjaźni, bliskości i szczerego oddania. Poczekajcie tylko na... ... czytaj więcej
Szpieg, który mnie rzucił
Zwiastun nr 3 (polski)
Szpieg, który mnie rzucił
Zwiastun nr 2
Szpieg, który mnie rzucił
Zwiastun nr 1
Szpieg, który mnie rzucił - Zwiastun Nr 3 (polski) Szpieg, który mnie rzucił - Zwiastun Nr 3 (polski)

Audrey jest uroczą, ale raczej zwyczajną dziewczyną. Nie w głowie jej szalone przygody, ryzykowne postępki, spontaniczne porywy. Jej największą ekstrawagancją jest przyjaźń ze zwariowaną i nieprzewi­dywalną Morgan. Życie obu dziewczyn zostanie wywrócone do góry nogami, gdy okaże się, że były chłopak Audrey jest tajnym superagen­tem,Audrey jest uroczą, ale raczej zwyczajną dziewczyną. Nie w głowie jej szalone przygody, ryzykowne postępki, spontaniczne porywy. Jej największą ekstrawagancją jest przyjaźń ze zwariowaną i nieprzewi­dywalną Morgan. Życie obu dziewczyn zostanie wywrócone do góry nogami, gdy okaże się, że były chłopak Audrey jest tajnym superagen­tem, którego tropem podąża oddział zawodowych zabójców. Na skutek fatalnego zbiegu okoliczności Audrey i Morgan będą świadkami strze­laniny, po której zostaną im w mieszkaniu dwa trupy i pen drive z super-tajnymi informacjami, których poszukują wszystkie wywiady świata. Żeby ratować skórę i świat dziewczyny będą musiały z dnia na dzień zmienić tożsamość, zwiać do Europy i stanąć do walki z armią facetów, którzy już wkrótce poczują na własnej skórze, że nie ma sensu zgrywać Bonda w walce z zakochaną kobietą.

boxoffice
$33 562 069 w USA
$41 756 475 poza USA
budżet
$40 000 000
dystrybucja
studio
Bron Studios / Imagine Entertainment / Lionsgate / Więcej...
inne tytuły
Film kręcono w Amsterdamie (Holandia), Pradze (Czechy), Berlinie (Niemcy), Budapeszcie (Węgry), Wiedniu (Austria) i w Danii.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • O Matko jaki zły film

  Bartekh28 ocenił(a) film na

  Dawno nie oglądałem tak słabej komedii. Przez cały film usmiechnąłem się może dwa razy, nie zasmiałem się ani razu. Gra aktorska tak drewniana że aż oczy bolą. Całość odrobinę próbuje ratowac Mila Kunis, ale niewiele to daje. Wszystko co się dzieję jest tak toporne,. Reżyserka próbuje na siłe ... więcej

 • Kate McKinnon

  helalke ocenił(a) film na

  Nie wiem czy kiedykolwiek widziałam taki komediowy talent, nie mam słów na tę dziewczynę

 • Już widziałam! Kate McKinnon - ta kobieta rządzi!

  vicky_filmaniak ocenił(a) film na

  Poszłam tylko dla niej. Znana przede wszystkim z Saturday Night Live. Ogólnie nie zawiodłam się, wiadomo, że to nie dzieło sztuki, ale kilka razy się naprawdę głośno śmiałam, a to przecież najważniejsze:) Dobrze się oglądało, Kate McKinnon jest rewelacyjna.

 • Żałosne.

  misia_rysia ocenił(a) film na

  Tak żałosne, że aż przykre. Duet okropny. Żarty bardziej smucą niż cieszą. A jak chcieli zmienić stereotyp o głupich amerykankach, to raczej osiągnęli odwrotny skutek.

  6
  • Cinema City

   Kalimdor

   Po co mi Unlimited, jak wszystkich filmów nie puszczają..

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.