1 godz. 37 min.
6,3 7 354
oceny
6,3 10 7354
1 872
chce zobaczyć
{"rate":5.3333335,"count":3}
{"type":"film","id":1197,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Sztuka+kochania-1989-1197/tv","text":"W TV"}]}

Olgierd Pasikonik, znany seksuolog, autor rubryki porad sercowych w poczytnym piśmie - przygotowuje odpowiedź na list jednej z czytelniczek, Anny, mającej wątpliwość, czy dobrze wybrała kandydata na męża. "Powiedz - nie" - doradza Pasikonik. "Nie !!!" - krzyczy Anna i ucieka od ołtarza. Anka głucha na błagania matki i niedoszłego męża, Piotra, postanawia opuścić dom. Do Pasikonika wprasza się Eliza, jego wielbicielka, uważająca go za supermena. Niestety, Pasikonik nie sprawdza się jako mężczyzna. Wstrząśnięty prosi przyjaciela - psychoanalityka o pomoc.

Olgierd Pasikonik, znany i udzielający się na łamach prasy seksuolog, odradza małżeństwo jednej ze swych czytelniczek, Annie. Pasikonika, uchodzącego za bombę seksualną, uwodzi Eliza, ale zbliżenie kończy się jego kompromitacją. Anna postanawia zostać gospodynią domową Olgierda. Seksuolog poleca jej uczestniczyć w grupowej psychoterapii.. Komedia erotyczna, której napęd stanowią modne prądy naukowe: seksuologia, terapia grupowa oraz poradnictwo fachowe w prasie.

Beta
opis użytkownika

Olgierd Pasikonik, znany seksuolog, autor popularnej rubryki porad sercowych w poczytnym piśmie, propagator nowoczesnych metod psychoterapii w leczeniu zaburzeń seksualnych, przygotowuje odpowiedź na list jednej z czytelniczek, Anny. Dziewczyna ma wątpliwości, czy dobrze wybrała kandydata na męża. Pasikonik odradza jej ślub. Zgodnie z jego sugestią Anna ucieka sprzed ołtarza. Pomimo błagań matki i niedoszłego męża chce opuścić dom. Po telewizyjnej pogadance na temat rewolucji seksualnej do mieszkania Pasikonika wprasza się Eliza, jedna z jego wielbicielek. Mimo zastosowania wypróbowanych metod Olgierd nie sprawdza się jako mężczyzna. Wstrząśnięty dzwoni z automatu do przyjaciela-psychoanalityka, dr Sapersteina, prosząc go o pomoc. Po powrocie zastaje pod drzwiami Annę i Piotra, a w środku nieprzytomną Elizę. Na szczęście okazuje się, że zawiedziona dziewczyna wypiła tylko za dużo whisky. Olgierd zmusza Piotra, by odwózł ją do domu. Ale kiedy chłopak wraca, Anna oznajmia mu, że postanowiła zostać u Pasikonika jako pomoc domowa. Doktor początkowo odrzuca propozycję. Po pewnym czasie dochodzi jednak do wniosku, że wprawdzie gosposi nie potrzebuje, ale obecność młodej dziewczyny w domu uchroni go przed natrętnymi wielbicielkami. Tymczasem na słynnego seksuologa zastawia sidła Teresa, elegancka i wyemancypowana kochanka jednego z przyjaciół Pasikonika. W Annie budzi się zazdrość.

Beta
opis użytkownika

Brawurowa komedia o erotycznych perypetiach sławnego seksuologa.
Olgierd Pasikonik, znany seksuolog, autor najpopularniejszej rubryki porad sercowych w poczytnym piśmie, ma poważne kłopoty. Za jego poradą jedna z czytelniczek Anna uciekła sprzed ołtarza. Teraz jej narzeczony żąda od Pasikonika wyjaśnień. Na domiar złego przytłoczony kłopotami seksuolog nie sprawdza się jako mężczyzna w intymnej sytuacji z pewną wielbicielką. Czyżby jego seksuologiczna kariera chyliła się ku upadkowi? Przerażony Pasikonik musi rozwiązać dwa palące problemy: pomóc Annie i odzyskać utraconą męskość.
[opis dystrybutora do wydania DVD]

BLUE_DRAGON
opis użytkownika

Doktor Olgierd Pasikonik (Piotr Machalica) jest znanym seksuologiem. Ma własną rubrykę w gazecie, gdzie udziela porad sercowych. Zajmuje się również leczeniem impotencji. Jednak znakomicie rozwijająca się kariera zawodowa nie sprawia, że jest szczęśliwy. Jego życie osobiste pełne jest problemów z jakimi borykają się jego pacjenci. Pewnego dnia, jednej z czytelniczek udziela rady, która odmienia zarówno życie lekarza jak i pacjentki.

Mikael
opis użytkownika

Nawet seksuolog ma swoje problemy. Olgierd Pasikonik, znany w całym kraju seksuolog, autor popularnej rubryki porad sercowych w poczytnym piśmie, wpadł w poważne tarapaty. Anna, jedna z jego fanek, idąc za udzieloną w gazecie poradą, uciekła sprzed ołtarza. Teraz jej niedoszły mąż żąda od lekarza wyjaśnień. Co gorsza, poza problemami zawodowymi, mężczyzna zaczyna miewać kłopoty ze swoją męskością. Czyżby wielka kariera chyliła się ku upadkowi? Przerażony Pasikonik musi rozwiązać dwa nie dające mu zasnąć problemy: jak tu pomóc Annie i co zrobić, by odzyskać sprawność w intymnej sferze życia.

opis dystrybutora dvd