PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207816}

Sztuka zrywania

The Break-Up
6,3 66 519
ocen
6,3 10 1 66519
5,3 7
ocen krytyków
Sztuka zrywania
powrót do forum filmu Sztuka zrywania

Zaczełam ten film oglądać z wielkim zainteresowaniem bo tyle się mówiło o duecie Vince Vaughn & Jennifer Aniston i ich romansie.I spodobał mi się do czasu przed końcem..Happy End jest przereklamowany ponoć ale w tym filmie go oczekaiwałam ale go nie było..Mozę i lepiej bo to miała być "Sztuka zrywania" Ale wolała bym happy end..xD

ocenił(a) film na 7
Nelcia_2

no ale w końcu może sie umówią nie ? ;D

madzienia

No może..Powinni nagrać drugą część z ich losami..hah:P

ocenił(a) film na 3
Nelcia_2

O nie nie nie... Drugie części nikt by chyba nie zniósł;p

użytkownik usunięty
Nelcia_2

nie znoszę braku happy endów :/

ocenił(a) film na 9
Nelcia_2

Mnie ten film przypadł do gustu, bo nie zauważyłam w nim "cukierkowości".
I czy ja wiem, czy brak tu happy endu? Zmienili się na lepsze, zrobili coś ze swoim życiem i kiedy się rozchodzą w przeciwne strony, oboje się obrócili, więc... myślę, że ma to nas skłonić do indywidualnej interpretacji :)

Nelcia_2

<SPOILER>
Również oglądałem go od samego początku z wielkim zainteresowaniem ze względu na ta parke oraz na wątek z piosenki Common - I want you. Starsznie mnie ciekawiło czy się pogodzą, a tu jednak poszli w swoje strony. Chyba pierwsza komedia romantyczna, która tak przeżywałem :D pewnie dlatego, że utożsamiam się z filmowym Garym :D Zakończenie... eh rzeczywiście zmusza do myślenia, gdy oboje się obracają i wiecie co ? Mam nadzieje, że się umówili i dali sobie jeszcze jedną szansę :D Pozdrawiam !

kapec1989

w/g mnie komedia powinna mieć heppy end bo w końcu po to się to ogląda :D

ocenił(a) film na 7
Nelcia_2

Nie Przepadam na Komediami Romantycznymi bo zawsze jest Happy End i wszyscy sa szczęśliwi ... ale szczerze mówiąc to dziwnie sie taki film ogląda bez happy endu xd

ocenił(a) film na 10
Nelcia_2

A co to było jak nie happy end?? :) Tyle, ze lekko niedopowiedziany, zostawiający przestrzeń, w którą każdy
sobie wstawi co tam chce. Czy się umówią/zejdą czy nie, wyglądają na ludzi szczęśliwych i spełnionych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones