PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207816}

Sztuka zrywania

The Break-Up
6,3 66 519
ocen
6,3 10 1 66519
5,3 7
ocen krytyków
Sztuka zrywania
powrót do forum filmu Sztuka zrywania

Nastawiłam się na lekką komedię romantyczną, która, jak słyszałam od niektórych, miała być taka sobie. W pierwszych już minutach filmu uświadomiłam sobie jednak, że nie tego się spodziewałam. Film po pierwsze nie był typową komedią romantyczną, po drugie nie był też typową hollywoodzką produkcją . "Sztuka zrywania" momentami naprawdę śmieszy, ale i zmusza do przemyśleń. Daje trochę obraz życia, a trochę podidealizowanej rzeczywistości, w której zawsze są jakieś alternatywne rozwiązania albo oddane osoby. Taki misz-masz trochę pomaga się podbudować, gdyż "Sztuka zrywania" to nie ambitny film o problemach w związkach, tylko lekko opowiedziana historia. A najpiękniejszy w tym wszystkim okazał się finał - nie zepsuty, jak w większości hollywoodzkich filmach (niektórych dobrych do momentu zakończenia), ale zaskakujący i bardzo subtelny, co mnie najbardziej urzekło. Dlatego nie spisuję tego filmu na straty, jak niektórzy. Nie jest on wybitny, ale idealny na weekendowy wieczór i zmuszający choć odrobinkę do przemyśleń.

ocenił(a) film na 7
Courty

Brawo :D Ja lubię ten film xD Ej no moze nie jest super ekstra ale ukazuje prawdy xD kapitalne jak jest moment ich kłótni xD Baba kłóci się ogólnie a on myśli ze o cytryny czy tam o balet xD

ocenił(a) film na 6
madzienia

Zgadzam się z Tobą Courty. Tez nastawiałam się na komedie romantyczną, taką typową, amerykanską produkcję.
Ale film mnie zaskoczył i to naprawdę całkiem miło. Nie śmiałam się do rozpuku, za to parę fragmentów trafiło do mnie i 'kazało' się zastanowić nad pewnymi mechanizmami jakie rządzą w związkach. Uważam, ze było w tym sporo prawdy, a sytuacje były takie życiowe.

Nie przepadam za Aniston czy Vaughnem, ale przekonałam się do ich gry
po obejrzeniu "Sztuki zrywania".

Także polecam.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones