PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207816}

Sztuka zrywania

The Break-Up
6,3 66 518
ocen
6,3 10 1 66518
5,2 8
ocen krytyków
Sztuka zrywania
powrót do forum filmu Sztuka zrywania

w życiu nie widziałąm gorszego filmu, naprawdę. Gdybym oglądała go w kinie, to po 20 minutach niechybnie wyszłabym z niego, z powodu bólu głowy i poziomu filmu; niestety oglądałam go w autobusie wracając z wycieczki, więc musiałam go oglądać, zwłaszcza że siedziałam zaraz obok telewizora, a głośniki były wszędzie.... to była dla mnie okropna i długa noc...

Był jeszcze jeden film, z którego - tym razem byłam w kinie - wyszłam. Było to "BLIŻEJ"... coś obrzydliwego..

magdzik_89

Widzę prawdziwa z Ciebie koneserka. Hahahaha.

magdzik_89

Ja akurat nie jestem zwolennikiem filmów tego typu, ale akurat Ten Bardzo mi się podoba. Jest naprawdę rewelacyjny. Jest w nim coś naturalnego.
A co do ciebie to wydaje mi się, że jesteś takim encyklopedycznym przykładem trolla.

ocenił(a) film na 1
magdzik_89

Popieram. Jak można zrobić film w którym przed 95 % jego trwania ludzie się kłócą, a na koniec prawie znów ich złączyć. Ale to tak btw.
Jak ja się teraz cieszę że poszłam na Tokyo Drift a nie na ten film.

magdzik_89

nie przesadzaj kobieto! Film ma specyficzny klimat i trzeba sie wczuc bo inaczej to faktycznie kiepska i z pozoru malo ambitna produkcja.Do kina chyba sie nie nadaje bo niby po co ;), ale na LCD podpietym do kompa w pokoju ogladalo mi sie go bardzo fajnie.Jest pewien pierwiastek prawdy w tym obrazie.Jezeli zaczniemy zaniedbywac zwiazek i przestaniemy sie starac,wszystko przeradza sie w rutyne i zaczyna denerwowac.To wszystko dobrze jest pokazane w tym filmie i dobra gra aktorow rekompensuje luki w scenariuszu i nie kazdemu mogaca przypasc do gustu wizje rezysera.Mimo to nie zawiodlem sie ani przez moment na tym filmiku :)
z czystym sumieniem polecam,a szczegolnie ludziom,ktorzy zaczynaja zaniedbywac swoja druga polowke.Taka lekka lekcja pogladowa :)

ocenił(a) film na 2
bassmatt

może nie był to najgorszy film jaki widziałem ale na pewno jeden z gorszych, dla mnie był przede wszystkim nudny, ogólnie strata czasu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones