PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207816}

Sztuka zrywania

The Break-Up
6,3 66 517
ocen
6,3 10 1 66517
5,3 7
ocen krytyków
Sztuka zrywania
powrót do forum filmu Sztuka zrywania

Sens

ocenił(a) film na 10

Widzę, że dużo jest tu negatywnych wypowiedzi co do tego filmu. Nie wiem czy ktoś w ogóle zwrócił uwagę ale film jest godny obejrzenia. Dlaczego??? Proste, chodzi o to co miało być przekazane. Jest tak samo jak w życiu. Mimo tego, ze się kocha i tak może wszystko sie popsuć. Daje dużo do myślenia. Tak naprawdę możemy z niego wyciągnąć wnioski - nie robić nigdy sobie na złość bo może sie wszystko zawalić :D Polecam obejrzenie go z chłopakiem. A co do końcówki to i tak jestem pewna że się zeszli. FAJNNYYY film i tyle :P

ocenił(a) film na 5
Nina_19

też myślę, że się zeszli :) aczkolwiek dochodzę do wniosku, że ten film się nie podoba (mi tez nie do końca) właśnie dlatego, że pokazuje jak jest naprawdę, a wszyscy dobrze wiemy, co spotyka nas na co dzień w życiu i mamy tego dość i chcielibyśmy pójść na jakiś film, gdzie wszystko jest pięknie i dobrze i później myśleć o tym i żyć nadzieją, że a nuż może i nas coś takiego spotka :P od tego w końcu jest amerykański przemysł rozrywkowy - od wciskania kitów i sprawiania, że ludzie poczują się lepiej :)

Nina_19

tak życiowy film, że zmienił moje podejście do drobnych problemów :D "bo gdybyśmy kupili mniejszą kanape, to stół bilardowy by się zmieścił" i o to właśnie chodzi w związku: o kompromisy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones