PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207816}

Sztuka zrywania

The Break-Up
6,3 66 519
ocen
6,3 10 1 66519
5,3 7
ocen krytyków
Sztuka zrywania
powrót do forum filmu Sztuka zrywania

Mogło by się wydawać że to film jakich wiele.Niby schemat wielokrotnie powtarzany a mimo wszystko zaskakujący.Niby bez happy endu ale tylko z pozoru.Myślę że Aniston postąpiła bardzo słusznie definitywnie kończąc ten związek gdyż był on bardzo nieudany i wydaje mi się że gdyby do niego wróciła z czasem wszystkie problemy zaczeły by sie od nowa...

markom65

A ja myślę, że nawet mieliby szansę, ale kiedyś, w przyszłości. On ładnie dojrzewa psychicznie, zaczyna zauważać to, co ona wnosiła do związku, wziął się za siebie. Ona nauczyła się realizować też swoje potrzeby zamiast robić z siebie cierpiętnicę. Fajny złoty środek.
Chyba pokażę ten film swojemu chłopakowi - bo to naprawdę jeden z sensowniejszych 'babskich' filmów, więc może nie zaśnie. (:

ocenił(a) film na 9
Dri7

nie łudź się - mój zasnął, serio

ocenił(a) film na 8
markom65

dlaczego bez happy-endu? Od samego początku filmu widać, że tak naprawdę nie zależy im na sobie, więc to dobrze, że się rozstali. Przerażający był ten ich egoizm. Nawet specjalnie nie cierpieli, kiedy się rozstawali. Nigdy się nie kochali.

ocenił(a) film na 6
markom65

Też liczyłam,że sie zejdą na koniec...ale może to i lepiej, szkoda sobie psuć krwi i szkoda nerwów na ciągłe kłótnie o cytryny i naczynia ;)

ocenił(a) film na 8
DrzwiamiWTwarz

A mi to przypomina własny związek, też by się przydało, żeby mój chłopak ten film zobaczył. Oni byli ze sobą 2 lata, a my jesteśmy 4, ale problemy te same...

ocenił(a) film na 6
nataliazda

;/ chyba każdy związek dochodzi w końcu do takich problemów, jedni tuż na początku znajomości, inni gruubo dalej.

ocenił(a) film na 8
DrzwiamiWTwarz

niestety :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones