PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207816}

Sztuka zrywania

The Break-Up
6,3 66 473
oceny
6,3 10 1 66473
5,2 6
ocen krytyków
Sztuka zrywania
powrót do forum filmu Sztuka zrywania

to na pewno nie jest komedia, chyba że dla kogoś kto nie przechodził podobnej sytuacji.

Fornettka

Dokładnie tak. To jest dramat społeczno-obyczajowy, a na pewno nie komedia. Bardzo realistyczny (jak dla mnie zbyt realistyczny), bardzo smutny. 4/10

ocenił(a) film na 3
Franio

To jeden z najsmutniejszych filmów jakie widziałem.Komedia??!

ocenił(a) film na 5
Fornettka

Jeden z tych filmów, które standardowo bywają zapowiadane jako komedia, nawet jako 'Romantic Comedy'. Dodatkowo, para głównych aktorów ma raczej komediowe emploi. Podobnymi zapowiedziami wyrządza się filmowi krzywdę. Wielu widzów będzie miało nadzieję na wybuchy śmiechu... a tu nic. No i rozczarowanie gotowe. Gdyby widzom od początku mówić, że ten film akurat nawet nie próbuje być komediowy, przystępowaliby oni do oglądania z innym nastawieniem.
Ale też bez przesady. Kiedy widz już jest świadom, że to nie komedia, nie zacznie on marzyć o powracaniu doń wciąż i wciąż. Aż tak ciekawy to film nie jest.

PS Mnie rozbawiła tylko jedna jedyna scena: kiedy Aniston zaprasza do domu przystojnego i wykształconego randkowicza, aby wzbudzić zazdrość w swoim dotychczasowym partnerze. A tu tymczasem dwaj panowie zaczynają wspólnie grać w grę wideo i znajdują wspólny język.

Film_Polski

Ale ta scena akurat też jest b. typowa i realistyczna, dlatego nie śmieszy tych, którzy podobne sytuacje widzieli w realu (czyli robienie osobie kiedyś bliskiej na złość).

ocenił(a) film na 2
Fornettka

raczej nudny. ani to komedia, ani dramat, ani smutny. po prostu denerwujący i nudny, najbliżej chyba do kiepskiego dramatu obyczajowego

ocenił(a) film na 7
Fornettka

Smutny bo on jej po prostu nie kochał...

yzzza

Głupia jestes typowe babskie myslenie to facet jest zły i nie kocha tylko ze to ona zerwala i to ona bardziej robila mu przykrość sprowadzając do domu kolejnych fagasów ponadto to ona na końcu zadecydowała ze to juź k9niec mowiąc ze juz go nie kocha

ocenił(a) film na 7
yzzza

Nieprawda, raczej dopóki nim nie potrząsnęła nie zdawał sobie sprawy, że kocha i ją traci, a tak wydawało mu się, że wszystko gra, był trochę wygodnicki, a ona nie potrafila od niego wymagać, a później już było z późno aby coś naprawiać. Tak po krótce...

ocenił(a) film na 9
Fornettka

Jak dla mnie film bardzo fajny, nieważne jaki to gatunek. Ważne że ktoś się mógł do niego odnieść i wyciągnąć wnioski. Jak dla mnie mocna 9 za morał i wplecione wartości, które będąc pierdołą skrywają coś głębszego co dla kogoś ma istotne znaczenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones