PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9984}

Szukając sprawiedliwości

Out for Justice
6,9 12 721
ocen
6,9 10 1 12721
Szukając sprawiedliwości
powrót do forum filmu Szukając sprawiedliwości

Mój ulubiony film ze Stevenem Seagalem! Rewelacyjna produkcji kina akcji. Steven w najlepszej formie.

PS. Steven ze swoją gadką po prostu wymiata!!!

ocenił(a) film na 9
prof_mateusz27

Jeden myślał, że jest szybki, a drugi, że umie latać. ;-)

ocenił(a) film na 9
prof_mateusz27

No tekst Stevena.

karoman4

a no tak. ostatni raz go oglądałem kilka miesięcy temu więc mogło mi wylecieć z głowy

ocenił(a) film na 9
prof_mateusz27

Jeden myślał, że jest szybki, a drugi, że umie latać.
- I co?
Obaj się mylili.

ocenił(a) film na 8
karoman4

A ten tekst to przypadkiem nie z Wybrańca Śmierci?

ocenił(a) film na 9
krzychu1323

Racja. Pomyliło mi się całkiem. Sorry za błąd. ;-)

ocenił(a) film na 8
karoman4

spoko, zdarza sie ;) Akurat odświeżyłem sobie niedawno Wybrańca, stąd pamiętam

ocenił(a) film na 9
krzychu1323

Jednak trochę głupio, bo jako fanka kina akcji 80-90 powinnam lepiej się orientować. ;-p

ocenił(a) film na 8
karoman4

Jakbyś pamiętała wszystkie teksty z filmów to było by nieco dziwne ;) Swoją drogą (pewnie słyszałaś to miliard razy), kobieta fanką kina akcji lat 80-90 i aktorów typu Van Damme, Seagal, Willis to skarb i wielka rzadkość.

ocenił(a) film na 9
krzychu1323

Dziękuję za komplement. ;-) Tak lubię tych gości, a zwłaszcza Willisa. Po prostu kawał mojego życia, głównie dzieciństwa. A sentyment swoje robi. Co do tekstów, to rzeczywiście mam ich sporo zakodowanych w głowie, ale fakt dużo ich jest, z wielu filmów, to się myli człowiekowi.

ocenił(a) film na 8
karoman4

Zgadzam się, sentyment to wielka siła, nachodzi człowieka taki moment, że ma niepohamowaną ochote obejrzeć sobie Szklanę Pułapkę, Kickboxera czy Nico jak za tzw. "starych, dobrych czasów", swoista podróż w czasy dzieciństwa gdzie wszystko było proste i piękne, a swoją drogą te filmy nie straciły nic na aktualności, a nawet powiem więcej, te z dawnych czasów prezentują się zdecydowanie lepiej od niektórych współczesnych.

ocenił(a) film na 9
krzychu1323

Toż ja po stokroć wolę obejrzeć stare filmy, które były naprawdę dobrze robione, niż dzisiejsze efekciarskie papki, gdzie gołym okiem widać, że efekty zostały sztucznie dodane - to mnie nie kręci. W kino kacji nie musi być wiarygodne, ale wiarygodnie musi wyglądać.

ocenił(a) film na 10
karoman4

Takich jak kiedyś już teraz nie robią. A szkoda, wszystko co dobre kiedyś się kończy...

ocenił(a) film na 10
Mr.Pink

Tak kiedyś się bardziej starali dzis bazują na komputerach

ocenił(a) film na 9
giovanni50

Dokładnie. Właśnie obejrzałam ''The Raid'' i oprócz mordobicia nie ma w tym filmie nic innego. Żadnych, zapadających w pamięć dialogów, non stop sieczka. Niby dobrze, bo w końcu to kino akcji, no ale mimo wszystko jakieś proporcje powinny być zachowane. Dzisiejsze kino akcji nie ma ikry. Napięcie nie jest budowane, przez co film staje się monotonny. Nie wiem, dlaczego kiedyś potrafili zrobić porządny film akcji, a dziś mają z tym duże problemy? Komputer to nie wszystko.

ocenił(a) film na 10
karoman4

Matrix najbardziej mnie mierzi

ocenił(a) film na 9
giovanni50

Nie oglądałam jeszcze tego, ale pewnie obejrzę. Lecz nie nastawiam się na coś wspaniałego.
Dziś jeszcze obejrzę ''Laserową misję'' z Brandonem Lee, bo od dawna mam chrapkę na ten film. Stare, dobre kino akcji.
http://www.youtube.com/watch?v=aBkbhEQOR3k Trailer nie jest pierwszej jakości, ale widać, że będzie porządna dawka akcji z ikrą.

ocenił(a) film na 10
Mr.Pink

Jak lubisz klasyczne filmy akcji z lat 90 to polecam gorąco ,,Olimp w ogniu ,, To krwawa jatka w starym dobrym stylu ! http://www.youtube.com/watch?v=EDA0B10mopE

ocenił(a) film na 10
bradock

No mam nadzieję, bo trudno o dobre filmy w starym stylu. A jestem wychowany na akcyjniakach lat 80tych i 90tych.

ocenił(a) film na 10
Mr.Pink

Powinien zadowolić twoje oczekiwania .Byłem na tym filmie w kinie dwa razy i wyszłem zachwycony ! A tutaj ciekawa minirecenzja tego filmu : http://www.youtube.com/watch?v=EMJ5vX0bdFo

karoman4

To mnie powinnaś przeprosić :)

ocenił(a) film na 9
prof_mateusz27

Przepraszam Mateuszu. ;-)

karoman4

Spokojnie nie mówiłem tego na powarzeni :) ale seryjnie byłem prawie pewien jak mnie wprowadziłaś w błąd że to było w tym filmie.

ocenił(a) film na 9
prof_mateusz27

Najlepsze, że ja też byłam pewna, że to w tym filmie. ;-)

karoman4

Pisząc "a no tak" to i tak nie mogłem się domyśleć w którym momencie "Szukając..." to powiedział choć widziałem że na pewno te słowa padły z ust Stevena Seagala.

ocenił(a) film na 9
prof_mateusz27

Spoko. Ale podobno odświeżyłeś sobie ten film, więc teraz wiesz, że to nie tam on powiedział te wspaniałe słowa.

karoman4

Tak, wiem on tam walił jeszcze lepsze teksty.

ocenił(a) film na 9
karoman4

Sorry!!! jeśli to odkopywanie starego tematu, ale przypadkiem przeglądając profil z tym filmem przeczytałem ten temat (w całości). Jeśli chodzi o tą pomyłkę że zostało to powiedziane w innym filmie to jest całkiem możliwe że rzeczywiście Seagal gdzieś jeszcze wypowiedział ten bądź inny tekst w kilku filmach. Dla przykładu zobaczcie proszę ten filmik! https://www.youtube.com/watch?v=pDxn0Xfqkgw&hd=1 znaleziony przypadkiem jakiś czas temu, z innym moim ulubionym aktorem filmów akcji. Oczywiście Steven jak i wielu innych są też super.

ocenił(a) film na 10
karoman4

To nie z tego filmu
To z Wybrańca śmierci

ocenił(a) film na 9
giovanni50

Wiem, pomyliło mi się. Ale nie dziw się, bo Steven miał dużo fajnych tekstów.

ocenił(a) film na 10
karoman4

W Szukając sprawiedliwości też
-Mam ci obciągnąć żebyś dał mi spokój
-Nie jesteś aż tak dobra

ocenił(a) film na 9
giovanni50

Ja założyłam kiedyś na forum Seagala temat o najlepszych tekstach filmowych. Dosyć dużo tego wyszło.

ocenił(a) film na 10
karoman4

Ja najbardziej pamiętam teksty z polskich filmów (Psy 1 i 2,Samowolka,Kroll)

ocenił(a) film na 9
giovanni50

Szczerze, muszę zaliczyć te filmy. ;-D

ocenił(a) film na 10
karoman4

Miasto prywatne też zobacz

ocenił(a) film na 9
giovanni50

Spoko, wszystko w swoim czasie.

ocenił(a) film na 10
karoman4

Wychowałem się na tym
Miasto prywatne przeleciało przez kina jak woda w kiblu i usadowiło się w wypożyczalniach
W TVP pokazano to czerwiec lipiec 95
Tam jest najwięcej bluzgów niż w jakimkolwiek innym polskim filmie

użytkownik usunięty
giovanni50

w psach aż takie dobre teksty są ?

ocenił(a) film na 10

Tak
Psy to kult

ocenił(a) film na 10

W Psach są najlepsze teksty w histori kina !!! Najmocniejsze ,najbardziej siarczyste ,najbardziej krwiste jakie szłyszałem kiedykolwiek !!! Zamierzasz to obejrzeć to Kamilu ? : http://www.youtube.com/watch?v=-NoP0HnIBiY

użytkownik usunięty
bradock

Jasne że tak dzięki za polecenie!!!

ocenił(a) film na 9
prof_mateusz27

Ten film będzie niedługo na TVN7, ale nie pamiętam, którego dnia.

użytkownik usunięty
karoman4

dzisiaj będzie leciał o 20 na TVN7 ! ja oglądam bo to jeden z jego najlepszych filmów.

ocenił(a) film na 9

Wiem, że dziś ten film będzie.

użytkownik usunięty
karoman4

a będziesz oglądać?

ocenił(a) film na 9

Nie. Rano mam egzaminy.

użytkownik usunięty
karoman4

No to pozytywnych wyników życzę ;)

ocenił(a) film na 9

Powinnam nie dziękować, ale podziękuję. ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones