PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9987}

Szybcy i martwi

The Quick and the Dead
6,8 37 143
oceny
6,8 10 1 37143
5,8 17
ocen krytyków
Szybcy i martwi
powrót do forum filmu Szybcy i martwi

Takie westerny mogę oglądać! :) Ciekawy film.

ocenił(a) film na 9
klaudusia761212

Zgodzę się. Takie westerny to i ja mogę oglądac (zważywszy na fakt, że nigdy westernów nie oglądam, ale ten jeden mnie zaciekawił już po opisie xD)

Marga

Mnie też nigdy tego typu filmy nie wciągały, ale ten jest naprawdę SUPER.

ocenił(a) film na 7
ania_979

Obejrzałem parę westernów w swojej historii oglądania filmów, ale ten naprawdę przykuł nienagannie moją uwagę ! rewelacyjny 9/10 wspaniała obsada filmowa, no Leo DiCaprio, Gene Hackman, genialna Sharon Stone, noi Kurt Russel. Ale napradę moja ulubiona rola to z pewnością postać grana przez Leo, świetny charakter, pewność siebie, młody, korzystający z życia, kobiety obok siebie ;D świetna rola ! ;)

Saltsin_yu

No Leo, nawet fajnie zagrał swoją rolę ale Hackman z Russelem i Stone to świetni bili jak zawsze.

ocenił(a) film na 7
klaudusia761212

Ujmijmy to tak : Każdy zrobił to co trzeba i wykonał swoją rolę nienagannie co złożyło się z kolei na świetny film ;)

ocenił(a) film na 7
Saltsin_yu

Przepraszam chciałem zgłosić poprawkę ;D zamiast Russel Crowe napisałem Kurt Russel, pomyłka ;D

Saltsin_yu

Spoko, ja nie zważam na pomyłki.

ocenił(a) film na 9
klaudusia761212

zajebisty western 10/10

ocenił(a) film na 10
marcinek77

Najlepszy western jaki kiedykolwiek widziałam. Gra aktorów bardzo przekonująca.
Film naprawdę godny polecenia ;)

ocenił(a) film na 8
Lanetti

Mam dokładnie tak samo jak Wy! "Szybcy i martwi" należą do tych filmów, które można oglądać wielokrotnie i nigdy się nie nudzą. Do tego znakomita obsada ze wspaniałą grą aktorską!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones