PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9987}

Szybcy i martwi

The Quick and the Dead
6,8 37 143
oceny
6,8 10 1 37143
5,8 17
ocen krytyków
Szybcy i martwi
powrót do forum filmu Szybcy i martwi

3/10

ocenił(a) film na 3

Najgorszy western jaki dane mi było zobaczyć. Nawet tak zacna obsada nie uratowała
żenującego scenariusza. Film do bólu przewidywalny, muzyka niezbyt pasowała do obrazu.
Ogólnie klapa.

ocenił(a) film na 3
woj110

Mogę się pod tym podpisać i nie rozumiem Hackmana , który przyjął propozycję zagrania w nim.

woj110

Reżyserował Sam Raimi więc nic dziwnego, że film kiepski.

ocenił(a) film na 1
woj110

podpisuję się pod wszystkimi wypowiedziami - najgorszy western w historii kina, żałosne zmarnowanie imponującej obsady, Sam Raimi po raz kolejny udowodnił, że na reżyserii zna się jak koza na pietruszce. bolesne przeżycie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
woj110

ode mnie 6 za cycki Sharon :)

ocenił(a) film na 5
woj110

To prawda że western kiepski. To bardziej "sensacja na Dzikim Zachodzie" :) Na naciąganą piątkę (w tej skali) mogę ocenić ...

ocenił(a) film na 1
woj110

No ja nie mogłem dać więcej niż 1. W tym filmie wszystko jest idiotyczne, nudne i schematyczne. Najgorzej, że odgrywane to jest najzupełniej serio, jakby kuźwa myśleli, że kręcą nowe "Bez przebaczenia". Coś okropnego!

ocenił(a) film na 8
woj110

Cały ten wątek jest pozbawiony sensu, niepotrzebnie wylewacie swoje żale traktując ten film jako klasyczny western, podczas gdy to jest ewidentnie pastisz westernu i jako taki sprawdza się świetnie!

ocenił(a) film na 7
Hoodzielec

No i was, pseudo znawcy filmowi, Hoodzielec lekko ośmieszył, ewidentny brak wyczucia estetyki scenariusza i zamysłu reżysera :) + dla Hoodzielca

ocenił(a) film na 5
woj110

Zgadzam się w pełni z autorem postu. Doborowa obsada niestety nie ratuje filmu ze sztampowym scenariuszem.

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 7
woj110

Może załóż jakąś fundacje z tymi poniżej twojego posta (mnie nie wliczaj) i niech moc będzie z wami.

ocenił(a) film na 9
woj110

wybacz, ale niewiele jeszcze widziałeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones