PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678251}

Szybcy i wściekli 7

Furious Seven
7,3 157 204
oceny
7,3 10 1 157204
6,7 15
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 7
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 7

Bilety...

ocenił(a) film na 8

Byłem dzisiaj kupić bilety w kinie i powiem wam że na 10.04 i 11.04 prawie wszystko zajęte cały dzień.Udało mi się dopiero na 12.04 dostać fajne miejsca.A jak tam u was z biletami macie już ?

odwiedzam

Od miesiąca prawie :)

odwiedzam

Od dawna. :)

ocenił(a) film na 10
odwiedzam

Od piątku mam je w posiadaniu. Mam szczęście, że znajomy pracuje w kinie to od razu mi je przypilnował bo u mnie tak samo, ze na cały weekend bilety już wyprzedane.

ocenił(a) film na 7
odwiedzam

ja dzis zamawiam , bede musial dojechac na Wimbledon ale to cena za IMAX

ocenił(a) film na 8
odwiedzam

Wstyd się przyznać, ale jeszcze nie ;)
Zawsze kupowałem ze 2/3 dni wcześniej, ale straszysz że 10 dni przed premierą są prawie nie do zdobycia. Zależy pewnie jeszcze w jakim mieście. Więc kupię na pierwszy możliwy termin.

ocenił(a) film na 8
Brian_FF78

U mnie w mieście tylko jedno kino na 70 tysięcy ludzi więc może tak sytuacja wygląda a nie inaczej :D Lepiej mieć już bilet w zapasie na premierę.

użytkownik usunięty
odwiedzam

Mam bilet od 13 marca w posiadaniu.I Teraz jest pełna sala wtedy była pusta jak kupowałem

ocenił(a) film na 8
odwiedzam

Byłem niegrzecznym chłopcem, ale postanowiłem się poprawić ;)
Mam już bilety na 10 kwietnia :))

ocenił(a) film na 9
odwiedzam

Ja mam od miesiąca i idę już jutro.

odwiedzam

Zakupione na 15 -sty. Fajne miejsca były w Multikinie :)

jarek_gut14

kupione czekają niecierpliwie na 10 kwietnia, ale muzyka z filmu pozwala czekać.... jeszcze tyle czasu ojejku ;)

ocenił(a) film na 8
isw138

jaka muzyka z filmu masz moze jakiegos linka??

ocenił(a) film na 8
pyrazginerz

Na spotify, youtubie, google play music wszędzie jest album 7 części.

odwiedzam

Ja już też mam od dawna, kupiłem jak się tylko pojawiły i miałem prawie wszystkie miejsca na sali do wyboru.

Fajnie, że film cieszy się tak dużą popularnością;)
Bo, że będą aż tak wypełnione sale to powiem szczerze, że się nie spodziewałem, super! ;)

Oby do 10.04 :)))

ocenił(a) film na 10
odwiedzam

Pokazy o 00:01 też zaczynają się reklamami?

ocenił(a) film na 8
maker3

Byłbym zdziwiony gdyby nie puścili reklam :]

ocenił(a) film na 8
odwiedzam

na moim nie puścili reklam

ocenił(a) film na 8
odwiedzam

Ja właśnie wróciłem z kina z seansu. Akurat mieszkam w Holandii i tutaj film jest od 1 kwietnia w kinach.
Moje wrażenia po seansie: Ogólnie pozytywne. Film trzyma podobny poziom do pozostałych cześci. Dużo efektów, ale przeceiż o to w końcu chodzi w takich filmach.
Wiadomo znajdą się tacy, co im nie będzie odpowiadać, ale jak to mówią "wszystkim się nie dogodzi nigdy"
Pozdro

lukas730

zazdroszcze u nas jeszcze tydzień, to takie niesprawiedliwe :(

ocenił(a) film na 8
isw138

za to w UK na przykład "John Wick" ma premierę za tydzień, i takich kwiatków jest więcej.
Dobrze ze przynajmniej "Avengers" są 2 tygodnie wcześniej niż w Polsce i tydzień przed USA

ocenił(a) film na 8
lukas730

zgadzam się , dużo akcji , eksplozji i efektów specjalnych , aktorsko na poziomie pozostałych części(czyli średnio), a na końcu bardzo...
...zresztą obejrzyjcie sam , fani serii nie będą żałować

ocenił(a) film na 10
odwiedzam

Bilet mam od wczoraj. Miejsca dobre po środku ekranu jednak rząd 5 nie wiem czy nie za nisko ale wszystkie wyżej były zajęte. Bilet kupiłem i wydrukowałem bo tak trzeba było zrobić albo pokazać w telefonie z dostępem to internetu zakup biletu.

PaulWright

Zalezy na ile rzedow sala. Ja osobiscie zawsze biore rzad ponizej srodkowego bo wtedy masz wzrok skierowany w gore i zwyczajnie prosciej ogarnac ekran. Nigdy nie zrozumiem ludzi ktorzy rzucaja sie ba najwyzsze rzedy. Raz dalam sie na to namowic i nigdy wiecej. Przy filmie z napisami gubi sie polowe obrazu od gory. Bez sensu.

ocenił(a) film na 8
odwiedzam

Ja ledwo pojawiła się informacja w Multikinie zarezerwowalem na 2 terminy 10 w razie jak nie zdążę na wcześniejszy to mam na późniejszy ;)

ocenił(a) film na 8
odwiedzam

Zamówione w zeszłym tygodniu na 12.04, idealnie na 2/3 wysokości sali i centralnie po środku :)

ocenił(a) film na 7
odwiedzam

Bilety zakupione na jutro IMAX ;-) mam nadzieje ze warto.

ocenił(a) film na 8
mastachaz

A ja już byłem i było super. I brawa były po napisie FOR PAUL

ocenił(a) film na 7
Oszczakiewicz

po napisach ? czyli film konczy sie inaczej ?

ocenił(a) film na 8
mastachaz

A jak się ma kończyć ????

ocenił(a) film na 8
mastachaz

Jemu chodziło że jak film się skończył to był napis "FOR PAUL" i zaczęli bić brawa.

ocenił(a) film na 8
Oszczakiewicz

Dokladnie. Paul i Vin zawsze ścigali sie w ostatniej scenie. Tutaj też ale jest fajny klip z Walkerem ale każdy jedzie w inną stronę na koniec i jest napis For Paul. No mnie mega ścisnęło bo uwilebiam tę serię. Super przeżycie.

ocenił(a) film na 1
odwiedzam

HAHAHA ALE ŚCIEMA!!!DUŻO ci PŁACĄ FRAJERKU ZA TE WCISKANIE KITU LUDZIOM?ZBIERA MNIE NA WYMIOTY !!!!NACIĄGACZ ZA DWA GROSZE HEHE TAK TAK ,SIÓDMA CZEŚĆ NA PEWNO BĘDZIE PRZEŁOM HAHHAA !!!!!!!

ocenił(a) film na 9
odwiedzam

Ja kupiłam wczoraj ! Jedynie dało sie zarezerwować i zapłacić od razu z konta innym sposobem nie ma możliwości już. Wszystko pozajmowane!

odwiedzam

Mam rezerwację na 10 już. :)

ocenił(a) film na 7
Angeelaa

ja juz po warto bylo w IMAX

odwiedzam

na 10.04 kupione na początku marca

ocenił(a) film na 9
odwiedzam

ja chodze do multikina w lodzi i pierwszy raz mi sie przytrafila taka sytuacja z biletami

ocenił(a) film na 8
karbaro

A dokładniej to jaka ?

ocenił(a) film na 9
odwiedzam

dostepnosc

ocenił(a) film na 10
odwiedzam

Gdy ruszyła sprzedaż od razu kupiłam. Patrzyłam kilka dni temu do multikina to prawie wszystko zajęte.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
areczek_fw

Ja tam wolę w kinie zobaczyć. Na kompie to sobie będzie można później oglądać.

ocenił(a) film na 7
areczek_fw

oszust nie wpisujcie tych adresów

ocenił(a) film na 7
areczek_fw

oszust nie wpisujcie tych adresów

ocenił(a) film na 10
odwiedzam

Ja kupiłam miesiąc temu w przedsprzedaży. Ale dopiero na jutro :(

ocenił(a) film na 8
Rainbow12

Spoko nie tak źle :) ja dopiero na niedziele mam ale wymarzone miejsca :D Dziś z ciekawości sprawdziłem miejsca na sali i cała duża sala na niedziele zarezerwowana.

ocenił(a) film na 10
odwiedzam

Jak ja miesiąc temu kupowałam bilety to cała sala jeszcze pusta była, więc duuży wybór miałam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones