PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678251}

Szybcy i wściekli 7

Furious Seven
7,3 157 204
oceny
7,3 10 1 157204
6,7 15
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 7
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 7

Tak, to już koniec. Seria szybkich i wściekłych w dniu dzisiejszym dobiegła końca. Właśnie wróciłem z kina. Film zawiera humor, akcje i sceny łapiące za emocje. Oczywiście jest to film sensacyjny z elementami sci-fi (ci co oglądali będą wiedzieć o co chodzi), ale od czasu do czasu przyda się taki film, które pozwoli nam oderwać się od ponurej, szarej rzeczywistości. Film jest bardzo dobry (jak na swój gatunek i poprzednie częsci F&F), świetnie się na nim bawiłem, a ostatnie minuty filmu cudownie podsumowały cała serię. Nie jest to zbyt ambitne kino, ale otrzymałem to czego się spodziewałem.

W skrócie: Są cycki, auta i strzelanie :D

Chyba najlepsza część F&F, zaraz po jedynce.

W sumie czuję lekką pustkę, od małego oglądałem i wyczekiwałem kolejnych części, ostatni raz tak miałem po Harrym Potterze, czy Breaking Bad, po prostu pewien rozdział filmowy został zamknięty.



ocenił(a) film na 8
CastielQQ

Czuje dokładnie to samo, podobna pustka co po serii HP. Uważam również,że najlepsza zaraz po jedynce.

ocenił(a) film na 7
CastielQQ

Też czuję pustkę, ale nie chce kolejnych części, bez Paula to już nie będzie to samo.
Przykład: Tokio drift, bez obsady z pozostałych części film nie był tak ciekawy jak ze znaną nam obsadą.
Zakończyli film w dobrym stylu, nie powinni robić kontynuacji.

użytkownik usunięty
CastielQQ

A ja jestem trochę zniesmaczony. Film przeładowany akcjami i to mnie najbardziej boli. Trochę odskoczyli od 4-6, można powiedzieć że zrobili z bohaterów żołnierzy na polu walki. Aczkolwiek co dziwne, przez ani jedną chwilę nie nudziłem się.
Jeśli zaś chodzi o zakończenie serii to nie byłbym tego taki pewien. Zanosi się, że stukną powyżej 1mld a jak wiadomo wytwórnie filmowe są łase na kasę, oczywiście bez Paula Walkera to już nie będzie a nawet można powiedzieć ze po części nie jest ten sam film (przez cały czas trwania filmu, zastanawiałem się kiedy grał Paul a kiedy nie).
W mojej ocenie, ostatnia scena jest najlepszą z całego filmu.

Pozdrawiam

Mówicie ze seria się zakończyła, bo nie ma juz paula, a przeciesz zostało pełno ciekawych wątków, i bohaterów, a poza tym póki seria bedzie żyła, to i paul tez, to jego spościzna, on by chciał by dalej ukazywać wartości rodzinne z serią!!

Lucas Black podobno podpisał już kontrakt na 8 i 9 część, sam Vin Diesel mówił o następnej części dziejącej się w Nowym Jorku, powrócić ma Eva Mendes. Siódemka ma podobno być wstępem do nowej trylogii, w której większą rolę odegra Kurt Russell. Zakończenie serii (tym razem takie prawdziwe) ma być 'dwu-częściowe', ale nie jest do końca określone czy będzie to jeden film rozbity na dwie części (jak Harry Potter) czy dwie równoległe historie. Ogólnie polecam serwis Screen Rant, można się tam dowiedzieć ciekawych rzeczy o serii, a jakaś dobra dusza z tego forum założyła nawet polską stronę, na której zbiera ciekawostki.

ocenił(a) film na 3
CastielQQ

Ogólnie to seria FF nie jest zakończona. Ma powstać do 10 części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones