PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1417}

Tańcząc w ciemnościach

Dancer in the Dark
7,8 59 437
ocen
7,8 10 1 59437
7,3 30
ocen krytyków
Tańcząc w ciemnościach
powrót do forum filmu Tańcząc w ciemnościach

postepowanie glownej bohaterki jest tak absurdalne i nieprawdopodobne
powoduja ze nie chce w tym filmie i nie potrwie dostrzec wartociowych aspektow
jestem w 3/4 ogladania filmu - po raz drugi i mysle dokladnie to co zza pierwszym razem
to jakas kpina , ze mnie jako z widza - von Tier drwi sobie,
lub Selma to nieprawdopodobny przypadek kliniczny
byla wstanie zabic - aby odzyskac ukradzione jej pieniadze i zaplacic za operacje syna
a nie byla stanie zlamac durnej obietnicy danej czlowiekowi- ktory ja oszukal -aby ratowac swoje zycie - nawet nie dla siebie a dla swojego syna
Dlaczego silna zdeterminowana kobieta
ktora poradzila sobie z emigracja, praca w fabryce przy byciu prawie niewidomma,
zorganizowaniem sobie zycia - postepuje nagle tak niedorzecznie
najpiewr mowiac o swoich oszczednosciach a potem zupelnie w sadzie sie nie broniac
a raczej dlaczego rezyser chce zebysmy w cos takiego uwerzyli i czyms takim sie wzruszyli


ocenił(a) film na 1

nie przekonały mnie twoje przesłanki logiczne
może prosze i przepraszam byłoby bardziej skuteczne

użytkownik usunięty
caligulaam

Nie mam za co.....Sama to eskalowałaś pisząc o mnie do osób trzecich. To nieeleganckie i niedopuszczalne. Sama zreszta poprzedziłaś swa wypowiedź stwierdzeniem : ,,chyba nie powinnam, ale....". Otóż nie powinnaś!
A to, ze wiele rzeczy cie ,,guzik obchodzi" - to już wiem....
Nie widzę możliwości dalszej rozmowy.

użytkownik usunięty
caligulaam

I ostatnie - piaskownicę to Ty tu urządzasz.....Osoba wykształcona wie - że do ludzi, którzy są grubiańscy i wyśmiewają cudze, merytoryczne skądinąd wypowiedzi należy mówić w ich języku. Jest wtedy szansa, ze do nich trafisz....
Polecam - przeczytaj na jakie stwierdzenie schiza zareagowałam tak, a nie inaczej i błagam wręcz o odrobinę myślenia przyczynowo - skutkowego.

ocenił(a) film na 1

"Osoba wykształcona wie - że do ludzi, którzy są grubiańscy i wyśmiewają cudze, merytoryczne skądinąd wypowiedzi należy mówić w ich języku. Jest wtedy szansa, ze do nich trafisz."..Pierwsze słyszę mnie się wydawało że wykształcony i kulturalny człowiek dysponuje wystarczającym zapleczem zarówno językowym i retorycznym aby nie musieć uciekać się do wypowiedzi po prostu nie na poziomie - niezależnie co wcześniej zostało powiedziane
jak dla mnie to jego wypowiedz była nie wystarczającym powodem do właśnie takiej reakcji
i wracając do kompleksów sam fakt, że na nią zareagowałaś tak ostro - sugeruję, że przyczyna tej reakcji nie leży jedynie w wypowiedzi Schiza ale również w Twoich kompleksach
dziękuje
ta diagnoza była bezpłatna za każdą następną będę pobierać opłaty

użytkownik usunięty
caligulaam

:)
Do0 twojego kolegi nie przemawiają merytoryczne argumenty:). Wystarczył jeden jego post (odpowiedź na mów - zresztą nie do Niego), żeby to zrozumieć:). Do dzieci mówisz w języku dzieci:). Mam w nosie, że pierwszy raz o tym słyszysz:).
Diagnozuj sobie swojego pupila Shiza:). Zacznij od analizy jego słownictwa i zdjęcia profilowego.
Nigdy więcej do mnie nie pisz, cierpię czytając Twoje banialuki.....

ocenił(a) film na 1

ręce opadają - wiesz może
Schiz jest prosty ale daje głowę , że w testach inteligencji płynnej uzyskał by dużo lepsze wyniki od Cibie
100 zł się należy za analizę -
Schiza nie skasuję po znajomości

ocenił(a) film na 1
caligulaam

aha numer konta
245832
sort code 23 - 45 -19
Instytucja :Nie bój się nie jesteś sam

użytkownik usunięty
caligulaam

Chcesz zarabiać? Zbieraj złom....
A ze Schizem dużoooo cię łączy..... rzekłabym: bratnie dusze.

ocenił(a) film na 1

dziękuję, idę posprzątać bo wszytką słomę z butów mi tu jakoś wysypałaś
ps nie wiem jakim cudem Ty tą habilitacje robisz
jedno chcę Ci napisać Polska jest pełna wykształconych ludzi a uczelnie pękają od doktorantów - tym bardziej irytuje twoje zadzieranie nosa - inni ludzie naprawdę nie są gorsi od Ciebie - nawet jeżeli zbierają złom - mogą być bardziej od Ciebie inteligentni - i teraz nie jestem złośliwa - przeraża Twoją arogancja
o wykształceniu, nawiasem mówiąc, wspominałaś sama zupełnie o tą informacją nie proszona .
W czasie swojego życia spotkałam wielu ludzi - wielu zapewne z wyższymi tytułami naukawymi od Ciebie - i tych których cenię i szanuję, szanuję za zdrową dozę pokory i szacunek do innych
Nie wiem może podczas wykładów Twój ton osoby lepiej wiedzącej bo lepiej wiedzącej się sprawdza - ja bym potrzebowała jakiejś treści - jakiegoś poparcia tej Twojej wyższości - kującej oczy w każdym poście
Tak się tego uczepiłam bo nie znoszę - nie potrafię tolerować niezgodności poznawczej - naprawdę jesteś pierwszą osobą z wykształceniem po której zupełnie tego nie widać -
Może to wynika z faktu, że uważasz innych za gorszych i niepotrafiących zrozumieć tego co chciałabyś powiedzieć

użytkownik usunięty
caligulaam

Nie uważam, że ludzie są gorsi ode mnie. Nienawidzę chamstwa, a ty bronisz chama:). Porozmawiaj z nim o jego pytonie:). Dosyć....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1

no to przeczytaj swoje wypowiedzi jeszcze raz
ja nie bronie schiza ja bronie idei
że człowiek na poziomie za jakiego niewątpliwie się uważasz zachowuje się i wypowiada się na pewnym poziomie
Po pierwsze pewne zachowania się ignoruje, ośmiesza - podkreślam zachowania a nie człowieka.
Natomiast Ty od razu zasugerowałaś, że użytkownik schiz jest mało inteligenty co w późniejszym poście nazwałaś jeszcze faktem. Dla mnie to też chamstwo

użytkownik usunięty
caligulaam

ktoś kto reaguje śmiechem na argumentacje (nomen omen nie kierowaną do niego) jest:
- mało inteligentny
- bezczelny
I nigdy nie wycofam się z tego twierdzenia.

użytkownik usunięty
caligulaam

pewnych rzeczy zwyczajnie nie można tolerować! To równia pochyła. Nie wychowali mnie abym przechodziła nad ignorancją i chamstwem do porządku dziennego.
Ujawnij swoje dane osobowe! Masz odwagę?
Myślę, że po tym co tu napisałaś - nie masz takowej....

ocenił(a) film na 1

co takiego napisalam ?
nie sprowokujesz nie j
ja potrafie panowac nad swoimi emocjami
tobie tez by sie przydalo

użytkownik usunięty
caligulaam

To prawda - jestem emocjonalna - nie widze w tym nic złego, panuje nad tym. To, ze je odczuwam - powoduje, ze tworzę, doceniam takie filmy jak ten i żyję pełniej. To ciebie poniosły emocje - w zemście ujawniłaś moje dane. Mogłabym zareagować podobnie - a jednak tego nie zrobię.

ocenił(a) film na 1

nie w zemście
w konsekwencji

ocenił(a) film na 1

i nie ujawniłam Twoich danych Schiz to zrobił
widzisz też je znalazł
jak tylko podałam tytuły twoich 2 publikacji bez nazwiska i nazwę uczelni na której wykładasz

ocenił(a) film na 1

dane miałam bo sama je podałaś
każdy mógł to znaleźć

użytkownik usunięty
caligulaam

Nie znalazł. Wstukał to co Ty wkleiłaś....Nie ważne:). Nie wstydzę sie niczego poza faktem dyskutowania z wami zdecydowanie zbyt długo...Pewnie jesienna deprecha....:)))
Pozdrawiam i żeganam:).

ocenił(a) film na 1

Nice :D I just read what you chat about with Anna while she is gone LOL I would like to have an problems of you two it would at least bright my day fare well ladies carry on :D

użytkownik usunięty
caligulaam

Byłaś pijana???

ocenił(a) film na 1

nie to taki obcy język - ogólnie znany pod nazwą język angielski
i nie ja jestem autorem wypowiedzi -
potrzebujesz tłumaczenia ?

użytkownik usunięty
caligulaam

Znam angielski:))). I właśnie dlatego uważam, ze twoja wypowiedź jest śmieszna:). Masz jeszcze jakieś ,,niezwykłe" umiejętności, którymi chciałabyś się publicznie pochwalić? Może umiesz robić ,,pajacyka"???:))))))) Zabawna jesteś:).

ocenił(a) film na 1

po pierwsze nie moja,
a jakbyś rzeczywiste zrozumiała tę wypowiedz
to byś wydedukowała, że napisał ją ktoś inny,
ktoś komu dałam naszą dyskusje przeczytać - i ktoś kto skomentował ją - posługując się cały czas moim nickiem -

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1

kretynizm i schizofrenia to dwie różne jednostki chorobowe
zwykle jedna nie wynika z drugiej
aha nie wiedziałam, że Rosjanie mają jakieś wrodzone kwalifikacje do stawiania diagnoz psychiatrycznych
cóż nie każdy jest wykładowcą logiki i wysnuje podobne wnioski

użytkownik usunięty
caligulaam

u ciebie wynika....
A Rosjanie mają większe kwalifikacje niż mieszkańcy UK:). Po prostu większy kraj - różnorodność genów, a nie ,,duszenie się we własnym sosie na wyspie"....
A anglosaskim posiłkom powoiedz, ze tłumacz google lepiej się sprawdziłby do przetłumaczenia angielskiego, prymitywnego - umówmy się - języka, niz w przypadku tłumaczeń z rosyjskiego bądź na rosyjski :).
Ot buracza logika....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
caligulaam

Niestety nie znam tej uczelni:).

użytkownik usunięty

Jeśli ośmielisz się naruszyć moją prywatność - pozwę Cie. Twój ip nie jest tajny:). Pochodzę z prawniczej rodziny - wystarczy powództwo cywilne:). Wara od mojej prywatności!!!!

ocenił(a) film na 1

powiedzialas , ze nie znasz tej uczelni
no i co jak ujanie twoje dane - przeciez nie masz czego sie wstydzic
to jest publiczne forum - na ktorym sama podalas swoje dane - pozwiesz mnie bo jestes nierozsadna
ciekawe jak to uzasadnisz ?

użytkownik usunięty
caligulaam

Nie miałam świadomości, ze są widoczne - to haniebne i nieczęste:). Jestem tu od niedawna. Później to utaiłam. TERAZ SĄ TAJNE, dla obcych ludzi, którzy tu wchodzą.Ty nie wstawiłaś nawet zdjęcia....
Jęsli zapytasz o moje imię - przedstawię się. natomiast to co zrobil Schiz (link do strony ze zdjęciami z osobami trzecimi) jest już poważną sprawą....
Napisałam ,,pokój", ale tobie zależy na eskalowaniu tego.

ocenił(a) film na 1

coż, człowiek uczy sie na błędach .
po co ci moje zdjęcie?
zdjęcie jest ogólnie dostępne w internecie
zaskarz zródło

użytkownik usunięty
caligulaam

Moje dane nie były obecne na tym portalu. Nie chciałam tego. Skoro wszystko o mnie wiesz - wiesz także, ze mam się kogo poradzić w tej materii. Każdy z nas ma jakieś tam swoje posiłki:).

użytkownik usunięty
caligulaam

Nie znasz mojego imienia i nazwiska. Nie udostępniłam go:).

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1

tego nauczyli Cię na historii sztuki

użytkownik usunięty
caligulaam

Na dole napisałam PAX.....dłuższa chwilę temu....to po łacinie.....Przeczytaj, przetłumacz, zrozum i.....daj żyć. Wchodzę na ten portal żeby znaleźć fajne filmy, a nie żeby rozmawiać....Żałuję, ze skomentowałam twój post. Przeraził mnie twój brak szacunku do uznanego filmu i reżysera - wyrażony w tonie alfy i omegi. Nie powinnam tego robić. Nie powinnam wdawać się w taką haniebna dyskusję. Nie chcę mieć nic wspólnego z tym.

ocenił(a) film na 1

to nie odpowiadaj już od dłuższego czasu obiecujesz, że dasz sobie spokój i nie odpowiesz to nie odpowiadaj

Beg your pardon? What special ability do you mean? Like speak in other language? Maybe for you but for us is quite common as for everyone who live in UK. (Not you tough)
Next time when you will make conclusions make sure you have all facts. BTW from your posts I realy doubt that you finish any uni. some swines have better maners than you and that's not an acusation thats observation. Please do humanity favour and don't pretend you are something you are not. I cahn say that I am an president of US and It would not be true enven slightly.
Wish you nice day.
PS: If you wander why I reply in ENG its because I am not an Polish

użytkownik usunięty
Tokolose

To nie podszywaj się pod kogoś innego:). Bo to czysta schizofrenia:). Śmieszna:).

użytkownik usunięty
Tokolose

В следующий раз Haдa писать свое имя :).
Я не желаю хорошего дня :).

Nice google translator work :D I thing that you have some psychical issue your self love. My name is Michal and if you will be even half as educated and smart as you claim you will find it in my profile. Also because I am from CZ I can speak and read Polish but because I didn't master writing yet I rather write in ENG :) BTW I think you get it wrong this is english not russian so next time if you have anything to say write Polish as smart ass as you are it would be no problem for you to understand what I am writing. LOL

użytkownik usunięty
Tokolose

Nie interesuje mnie Majkelu w czym jesteś a w czym nie jesteś mistrzem:). Nie rozpoczynałam rozmowy z Tobą LOL. Przestań mnie więc obrażać i pisz po polski na polskim portalu....albo nie pisz wcale:). Zwyczajnie nie czytam tego co do mnie piszesz:).

Go to improve your English you retard I din't say that I am master of something but that I didnt' master writing in Polish obviously your chicken brain could not comprehend this so you just go and insult people. It seems like you didn't have intercourse for quite while so you express your self here on forum and try to show people that you are better then them. Well suprise! You are just another old twat with complex I meet quite few of your kind nad all of you just make me puke.
Have nice day looser I am going to take dump it's 10x more important than read your pathetic blubbering.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Ale szalej dalej....Może w Dell-u wypatrzy cię ktoś, kogo ujmie twoja umiejętność kopiowania i wklejania tekstu.....:)))))

ocenił(a) film na 1

wiesz skoro chlewikiem nazywasz jedno z najpiękniejszych miast w Polsce - Wrocław - to twoja sprawa - a Schizowi zarzucasz chamstwo, ciekawe,
i dlaczego chlewik ma być synonimem ciemnogrodu ?
Angielskiego uczá ale teraz, biorąc pod uwagę Twój wiek - załapałaś się raczej na rosyjski

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones