PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468634}

Tańczące drzewa

Dancing Trees
5,1 227
ocen
5,1 10 1 227
Tańczące drzewa
powrót do forum filmu Tańczące drzewa

W zasadzie wszystko już wiadomo na początku filmu (scenarzysta postanowił maksymalnie ułatwić sprawę autystycznemu świadkowi morderstwa) i jedyną kwestią nierozstrzygniętą zostaje, w jaki sposób wydobyć wiedzę nt. zabójców od Marthy. Ale jak się okazuje, nie ma z tym większego problemu.

To oznacza ni mniej ni więcej - film sam sobie odebrał jakikolwiek element zaskoczenia, co uczyniło go do bólu przewidywalnym. A że fabuła jest nijaka, produkcji kompletnie brakuje choćby jednego atutu.

Efekty specjalne (jeśli tak można je nazwać) związane z postrzeganiem rzeczywistości przez Marthę wzbudzają pusty śmiech.


Na koniec mam pytanie do osób, które obejrzały film.
.
.
[SPOILER]
.
.
W jednej ze scen morderca uprowadza Marthę, pozostawiając w progu domu jej opiekunkę. Dlaczego po prostu ich nie zastrzelił? Przecież o to mu chodziło? Czy coś umknęło mojej uwadze?
.
[/SPOILER OFF]

Nie polecam filmu. Nie wciąga, nie zaskakuje, scenariusz jest wybitnie słaby.


ocenił(a) film na 3
_MAX_

Nic Ci nie umknęło. Myślę, że po prostu zabrakło pomysłu, a że film musiał skończyć się dobrze, to sprawdzę trzeba było złapać. Złapać w najbardziej żałosnym momencie, czyli wtedy gdy uprowadza dziewczynę. Szkoda czasu na dalsze dywagacje, dno i tyle ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones