PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116327}

Tajemnica Brokeback Mountain

Brokeback Mountain
7,4 194 120
ocen
7,4 10 1 194120
7,6 34
oceny krytyków
Tajemnica Brokeback Mountain
powrót do forum filmu Tajemnica Brokeback Mountain

Naprawdę twoje wypowiedzi są krzywdzące i nie mają nic wspólnego z człowieczeństwem.
Piszesz, że homoseksualizm to wynaturzenie. Uważam, że twoje zachowanie jest
wynaturzeniem.
Z uporem maniaka zakładasz kolejne tematy, piszesz kolejne komentarze, które obrażają osoby
homoseksualne. Przypominam, że geje i lesbijki to nie tylko parady równości. Ale również
normalne pary, które żyją w monogamicznych związkach, pomagają innym, żyją i pracują dla
polskiego społeczeństwa. Więc trochę szacunku. Skoro rodzice cię go nie nauczyli, ani kościół.
Wiem coś na ten temat, bo znam osoby homoseksualne. Są to normalni ludzie.
Pracowałem w hospicjum, udzielam również terapii dla ludzi umierających.
Kim ty jesteś, żeby oceniać czy homoseksualizm jest zły czy dobry.
Kim jest twój Bóg, że piszesz...że jest to grzechem.
Pilnuj siebie, swojego łóżka, swojej rodziny.
Jeżeli nie potrafisz zaakceptować homoseksualizmu to zamilcz.
Po prostu zamilcz. Bo twoje wypowiedzi są obrzydliwe, gorszące i oburzające.
I zamierzam zgłaszać je cały czas, póki będziesz pisał i obrażał tych ludzi.
Ponieważ każdy ma prawo do MIŁOŚCI, SZCZĘŚCIA I DO BYCIA SOBĄ JEŻELI NIE KRZYWDZI
PRZY TYM INNYCH. Skończyłem dyskusje z osobą na twoim poziomie.
I nie, nie czuję nienawiści do takich osób jak ty. Po prostu mi ciebie szkoda, szkoda mi takich
ludzi, którzy mają w sobie tyle jadu i zła. Przykre, że tacy ludzie mieszkają w tym kraju i że
wyrządzają tyle zła i przykrości swoim bliźnim.

Jaka riposta. Jestem pod wrażeniem!

NikKlik

No, bo twoja była super. Ty chociaż próbujesz się posłuchać samego siebie zanim coś napiszesz?

Mikaso

Specjalnie się zniżyłem do poziomu jakiegoś użytkownika i nawiązałem do jego wcześniejszego postu. On w odpowiedzi sięgnął jeszcze bliżej dna. Ja nie miałem ochoty się dalej w to bawić i wyśmiałem obelgę.

Czy naprawdę trzeba to tak łopatologicznie tłumaczyć?

NikKlik

RU4Real?
"jesteś bardzo wartościowym homoseksualistą" to ten sam poziom co "Jesteś bardzo wartościowym prawackim idiotą."?

Mikaso

To zależy od punktu widzenia. W zamyśle autora postu zdanie "jesteś bardzo wartościowym homoseksualistą" miało być obraźliwe. Tenże użytkownik pisał o homoseksualizmie jako chorobie psychicznej (o ile dobrze pamiętam). Dodatkowo, nie znamy prawdziwości tego stwierdzenia. A więc, określenie "prawacki idiota" jest na tym samym poziome. Szczególnie, że dla niektórych "prawak" może nie być wcale obraźliwe. Co do idioty, może słusznie go tak nazwałem, może nie. Tak samo jak on to zrobił w swojej wypowiedzi. Podsumowując, odpowiedź na towje pytanie brzmi: tak.

A teraz przestań mnie dręczyć i pozwól pójść spać.

NikKlik

Ktoś stworzył ten wątek, aby napaść na mnie za poglądy. Większość moich wpisów usunięto. Filmweb jest jak Facebook - wyprzedza epokę i coś, nie jest zakazane, tu kończy się śmiercią obywatelską. A pisałem, że film głośny, wywołujący tyleż zainteresowania, co drwin. Powiela mit tworzony przez samych homoseksualistów, że dopóki nie spróbujesz, nawet nie wiesz, jakie to cudowne.

Administratorzy forum zakładają, że o homoseksualizmie należy dyskutować tylko wedle tych kanonów, których życzą sobie sami homoseksualiści. czyli nie kwestionować normatywności ich zachowań, tylko szanować, a jeśli mam inne zdanie, to morda w kubeł. Na privi napisał do mnie nawet jeden z adminów i ostrzegł, że jeśli chcę tu pisać, to mam swoje negatywne poglądy na temat homoseksualizmu jak i język, zachować dla siebie.

To było pierwsze ostrzeżenie. byłem obserwowany i karany. Zbanowano mnie na półtora miesiąca, a kiedy systematycznie usuwano wątki nieprzychylne homoseksualistom, zażądałem usunięcia mojego konta. Wróciłem, bo jest wiele innych filmów. Generalnie nie oglądam filmów o homoseksualistach. Męczy mnie ten temat, który w historii kina ma ponad 30 lat.

vermes

"Większość moich wpisów usunięto"
To dobrze.
"Administratorzy forum zakładają, że o homoseksualizmie należy dyskutować tylko wedle tych kanonów, których życzą sobie sami homoseksualiści. czyli nie kwestionować normatywności ich zachowań, tylko szanować, a jeśli mam inne zdanie, to morda w kubeł"
Bo w taki sposób powinien funkcjonować portal internetowy. Obrażasz kogoś = wypad.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
vermes

Nie mówię , że masz ich lubić , ale oni też czują. Czasami twoje wypowiedzi są krzywdzące. Cenzurowanie komentarzy dotyczy komentarzy łamiących regulamin. Homofobiczne teksty łamią regulamin.

gobo33

To prywatne prawo, a wolność słowa nie powinna podlegać prywatnym przepisom. Homofobem jest więc każdy, kto nie akceptuje homoseksualizmu. Wszystko więc sprowadza się do tego, co było na początku: gejów trzeba głośno lubić, a jak nie - morda w kubeł.

vermes

A ty znowu swoje. Nie musisz ich akceptować , ale nie pisz komentarzy typu "To zwyrodnienie"

gobo33

Ojej! Ale wtopa! Wyrzuciłbyś z pracy podwładnego, który by powiedział, że wiara to obłęd?

vermes

Nie wyrzuciłbym.

gobo33

A co powiesz na ten popis homoseksualnej tolerancji?

Brendan Eich, współzałożyciel Mozilli, pod koniec marca został prezesem całej firmy, na świecie zawrzało. Środowiska gejowskie przypomniały bowiem, że Eich wspierał kiedyś kampanie przeciwko małżeństwom gejów. Po raptem 10 dniach protestów środowisk homoseksualnych Eich zrezygnował ze stanowiska. Prawdziwa siła homolobby?

Też zwyczajnie "wypad"? A może powinien dać pieniądze na LGBT, to wtedy jeszcze wystawiliby mu lepsze referencje?

vermes

To lewica. Tylko lewica może być taka.

gobo33

Tylko, tylko oni. Nawet małpa czasem lepiej wybiera, bo raz białe, raz czarne. Lewica zawsze źle.

vermes

Stary, ewidentnie widać, że sam wolisz facetów, dlatego tak ten wątek zawzięcie atakujesz, czy to tutaj czy na youtube (kojarzę Twój avatar). Po prostu zaakceptuj siebie samego. Ja Cię trochę rozumiem, bo sam miałem kiedyś z tym problem i podobnie jak Ty atakowałem gejów w Internecie i gdzie się dało.

Damx123

Widzę, że jesteś nowoczesnym światowcem z dużą orientacją w sprawach.
Takie pytanie: skoro ludzie wg. obecnego światopoglądu już rodzą się homoseksualni, to który GEN o tym decyduje ?

Homopropaganda zakrzyczała teorię zaburzeń orientacji seksualnej, gdyż ludzie rodzą się homo.
Tak więc jeszcze raz: który GEN o tym decyduje o byciu homoseksualistą ? Powinno to już chyba być zdiagnozowane ???

mars700

Tak gwoli ścisłości ludzi genom nie został w całości zmapowany i daleko do tego w sumie.

ocenił(a) film na 10
Damx123

Ten człowiek jest po prostu zboczeńcem. To typowe u homofobów. Ma prawdopodobnie problemy z afirmacją swej seksualności i dlatego wyżywa się na homoseksualistach. Coś jak ojciec w konserwatywnej rodzinie, który w niedzielę chodzi do Kościoła, na manifestacjach krzyczy, że geje to zło, a rodzina jest najważniejsza, a w wolnych chwilach odwiedza burdele i bije dzieci.

ocenił(a) film na 10
skalp_el

* kościoła.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
skalp_el

Żaden gen, bo człowiek nie rodzi się homoseksualistą. Homopropaganda zakrzyczała teorię zaburzeń orientacji seksualnej. To jedno z kłamstw homopropagandy. Dobrze, że chociaż pytasz jest dla takich jak ty nadzieja :)

Porównanie idiotyczne ? To poczytaj: Jonah Goldberg "Lewicowy faszyzm". Mądry Żyd, który wie co mówi.

ocenił(a) film na 10
mars700

I tylko na tyle cię stać? Jęczenie o "homopropagandzie" jest już wyświechtane. Poza tym zwyczajnie kłamiesz. Naukowcy nie ustalili jeszcze przyczyn rozwoju orientacji seksualnych, wiec jeśli ktoś twierdzi, że homoseksualizm, czy heteroseksualizm jest wynikiem genów, to jest to teoria. Przy okazji, Badania bliźniąt wykazały, że u bliźniąt jednojajowych zgodność występowania tej samej orientacji homoseksualnej wynosiła 52%. W tym samym badaniu zgodność orientacji homoseksualnej wynosiła u bliźniąt dwujajowych 22%, u braci nie będących bliźniakami 9,2 a 11% u braci przybranych. Pewnie naukowcy byli związani z "homopropagandą".......

Jeszcze jedno, udowodnisz, że człowiek rodzi się heteroseksualistą? Tylko bez mowy-trawy o "homopropagandzie" itp.

skalp_el

Sam wkopujesz homopropagandę pytaniem: "udowodnisz, że człowiek rodzi się heteroseksualistą?". Jak nie wiesz dlaczego, to się zastanów.

Homopropaganda twierdzi wyraźnie: człowiek rodzi się gejem. Skoro rodzi się gejem, to również rodzi się hetero. Więc niech homopropaganda udawania, że tak jest. Rozumiesz ???

Bo JA twierdzę, że tak nie jest. A człowiek może mieć tzw. zaburzenie orientacji seksualnej. To jest sfera psychiki, a nie genetyki.

Badania, które przytoczyłeś tylko udowadniają, że homopropaganda nie ma racji i człowiek NIE rodzi się gejem. Ja tak właśnie twierdzę. Dzięki, że przytoczyłeś te badania.
I znów zaburzenia orientacji seksualnej się kłaniają. A to można leczyć. Przykre ???

ocenił(a) film na 10
mars700

Buaha, nie no rozbrajasz mnie człowieku z tą mityczną "homopropagadną". Kto tak konkretnie twierdzi, proszę o jakieś materiały źródłowe, nazwiska. Czy może istnieje ktoś nazywający się "homopropaganda"?
Badania, które przytoczyłem mogą udowadniać, że człowiek rodzi się z orientacją seksualną, aczkolwiek są to jedne z wielu badań. Albo na chama starasz się tu skłamać, albo po prostu nie rozumiesz o co chodzi w tych badaniach.
Ponawiam pytanie: udowodnisz, że człowiek rodzi się heteroseksualistą? Czy dalej będziesz bredził o "homopropagandzie"?

skalp_el

"buaha" jakie to dojrzałe.

Kto twierdzi, że człowiek rodzi się gejem ? Np. poseł Biedroń tak twierdzi. Śmieszne prawda ? I ty tak twierdzisz:"...Badania, które przytoczyłem mogą udowadniać, że człowiek rodzi się z orientacją seksualną..."

No to skoro się rodzi (homo lub hetero), to proszę Cię o podanie konkretnego genu, który o tym decyduje.

ocenił(a) film na 10
mars700

Napisałem ci, że "mogą" jakbyś nie umiał czytać. Dlatego też nie podam żadnego genu, bo te badania trwają. "Mogą", bo wynika z nich, że bliźnięta jednojajowe często rodzą się z taką samą orientacją seksualną. Może i Biedroń tak twierdzi, może nie, bo to tylko twoje słowa, ale myślałem, że prześlesz mi jakiś odgórny manifest tej całej "homopropagandy", bo jedna jaskółka wiosny nie czyni.

Nie jestem w stanie podać ci nazwy genu, bo jak już pisałem wyżej badania nad orientacjami trwają. Prawdopodobnie składa się na to szereg czynników. Jednak ty twierdzisz, że człowiek nie rodzi się homoseksualistą. Wobec tego twierdzisz także, że człowiek nie rodzi się heteroseksualistą, czy biseksualistą.

mars700

Zdaniem homofobów homoseksualiści są zboczeńcami i jeśli już to oni dokonują nazistowskiego podziału na lepszych i gorszych, jak to prawacy mają w zwyczaju.

NikKlik

Odpowiem tak jak Twojemu "światłemu" koledze.

Człowiek nie rodzi się homoseksualistą. Homopropaganda zakrzyczała teorię zaburzeń orientacji seksualnej. To jedno z kłamstw homopropagandy.

Poczytaj również: Jonah Goldberg "Lewicowy faszyzm". Mądry Żyd, który wie co mówi.

mars700

Nie odpowiedziałeś jednak na pytanie kolegi, który gen odpowiada za bycie heteroseksualistą.

NikKlik

:) Twój kolega "wkopał" niestety homo propagandę tym pytaniem. Dlaczego ? Otóż skoro wg. homo propagandy człowiek RODZI się gejem, to zatem musi za to odpowiadać jakiś gen. Skoro sama homo propaganda nie potrafi powiedzieć który to gen, to znaczy że kłamie. Podobnie w przypadku hetero, też gen. Skoro nie ma takiego konkretnego... to dochodzimy do zakrzyczanej (zakrzyczanej przez homo propagandę), teorii zaburzeń orientacji seksualnej.

Jeżeli dalej nie rozumiesz. To już trudno. Możesz coś podpisać "mądrego" aby Twoje było na wierzchu.

ocenił(a) film na 10
mars700

Czyli heteroseksualizm to zaburzenie seksualne?

ocenił(a) film na 7
Damx123

http://www.mematic.com/_/gifs/applause/applause-gif-tumblr-47_original.gif
http://pindek.pl/wp-content/uploads/2014/06/duza-rodzina-11.gif

użytkownik usunięty
Damx123

Bóg jest naszym ojcem,wypad z ta homoseksualna propagandą

Żaden wymyślony bożek nie jest moim ojcem. Ty sobie możesz wyobrażać, że jesteś synem Boga, Allaha, Zeusa, czy kogoś tam innego. Innych w to nie mieszaj.

użytkownik usunięty
NikKlik

Jest twoim ojcem,moim też ,dlatego jesteśmy braćmi.

Czyli homoseksualiści też są twoimi braćmi? Czy też ich ojcem jest szatan? I wszyscy ludzie na świecie są bękartami! Jakich ciekawych rzeczy można się dowiedzieć na filmwebie.

użytkownik usunięty
NikKlik

Nie bo sa przeciwko Bogu,każdy kto łamie prawo Boże jest jego wrogiem i nie jest moim bratem.

W jaki sposób ja łamię prawo Boże będąc gejem ? Łamię prawo Boże tak samo jak ty je łamiesz będąc hetero ? Bóg stworzył mnie na Swoje podobieństwo , więc bycie gejem nie zakłóca jego woli.

Damx123

Szanuję takich ludzi jak ty, którzy dają radę mądrze i bez wulgaryzmów przymknąć chamów, którzy łażą po tym świecie. I podpisuję się pod tym tematem wszystkimi kończynami.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Janina_Skwara

Jakich grzeszników !?! Coś wam się w głowach poprzewracało ? Geje to normalni ludzie , którzy mają takie same prawa jak my. Ktoś , kto odpowie na mój komentarz "geje są źli" , albo "to grzesznicy" jest homofobem.

Damx123

Masz rację. Każdy, kto wyraża się krytycznie o tym filmie i nie ocenia go na 10*, jest homofobem. Należałoby zmusić każdego Polaka do założenia tu konta i oddania głosu pod kontrolą komisji ds. równouprawnienia płci. Biedroń i Rafalala byliby przewodniczącymi.

vermes

A ty co taki rasistowski. Orientacja jest jak kolor skóry.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
vermes

O rly ? A jakby hetero molestował ? Zgadzam się , że w takim wypadku to zaburzenie . Dziwne , że porównujesz geja do pedofila. Wątpię , żeby taki istniał . Jak jesteś gejem ok. wtedy nie jesteś pedofilem. Albo jedno , albo drugie. Pedofilia obejmuje mężczyzn , ale rzadko kiedy to geje.

gobo33

Napisałem, że molestowani przez mężczyzn pedofilów zostają często homoseksualistami. Geje to właściwie są na paradach z różowymi penisami na pasku.

vermes

1. Chyba źle odczytałem. Teraz to się nie przekonamy , bo komentarz jest usunięty.
2. Po twoich (niektórych) komentarzach mogę powiedzieć , że jesteś osobą myślącą i obrażanie gejów i lesbijek nie jest twoją ulubioną rozrywką. Na przykład user Janina Skara to oczywisty moher i/lub troll. Ty wydajesz się osobą , która nie musi być w konflikcie z innymi. Zaprzestań działania typu uporczywy maniak i zachowaj swoją opinie dla siebie. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones