Odtwórz Zwiastun nr 2 (polski) 0:00

Zobacz Tajemniczy ogród zwiastun

Film

The Secret Garden

2020 1 godz. 39 min.
5,5 327
ocen
5,5 10 1 327
3 068
chce zobaczyć
{"id":"839964","linkUrl":"/film/Tajemniczy+ogr%C3%B3d-2020-839964","alt":"Tajemniczy ogród","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/99/64/839964/7929275.2.jpg"}
Osierocona Mary Lennox zostaje odesłana pod opiekę swojego wiecznie nieobecnego wuja. Dziewczynka pozostawiona sama sobie, odkrywa w pobliżu domu magiczny ogród, skryty za wysokim murem.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Tajemniczy ogród
Tajemniczy ogród (2020) Zwiastun nr 2 (polski) 2:23
Tajemniczy ogród
Tajemniczy ogród (2020) Zwiastun nr 1 2:21
Tajemniczy ogród
Tajemniczy ogród (2020) Spot nr 1 (polski) 1:00
Tajemniczy ogród | Oficjalny zwiastun / trailer nr 2 (polski) | 2020 | Film Gdy dziesięcioletnia osierocona Mary przybywa do tajemniczej posiadłości w Yorkshire, by zamieszkać ze swym unikającym ludzi wujem i jego bardzo zasadniczą gospodynią, nie może nawet podejrzewać, że właśnie zaczyna się najbardziej niezwykła przygoda jej życia. Mimo surowych zakazów, Mary zaczyna poznawać ukryte zakątki posiadłości, by wkrótce trafić na fantastyczny i ogromny ogród. To tu, wraz z miejscowymi chłopcami Dickonem i Colinem oraz bezpańskim, uroczym psiskiem, dziewczynka odkryje moc wyobraźni, przyjaźni i odwagi.

Gdy dziesięcioletnia osierocona Mary przybywa do tajemniczej posiadłości w Yorkshire, by zamieszkać ze swym unikającym ludzi wujem i jego bardzo zasadniczą gospodynią, nie może nawet podejrzewać, że właśnie zaczyna się najbardziej niezwykła przygoda jej życia. Mimo surowych zakazów, Mary zaczyna poznawać ukryte zakątki posiadłości, byGdy dziesięcioletnia osierocona Mary przybywa do tajemniczej posiadłości w Yorkshire, by zamieszkać ze swym unikającym ludzi wujem i jego bardzo zasadniczą gospodynią, nie może nawet podejrzewać, że właśnie zaczyna się najbardziej niezwykła przygoda jej życia. Mimo surowych zakazów, Mary zaczyna poznawać ukryte zakątki posiadłości, by wkrótce trafić na fantastyczny i ogromny ogród. To tu, wraz z miejscowymi chłopcami Dickonem i Colinem oraz bezpańskim, uroczym psiskiem, dziewczynka odkryje moc wyobraźni, przyjaźni i odwagi.

na podstawie
Frances Hodgson Burnett "Tajemniczy ogród" (powieść)
dystrybucja
studio
Heyday Films / StudioCanal
tytuł oryg.
The Secret Garden
inne tytuły
Tajemniczy ogród Polska
Le jardin secret Francja
Więcej...
Zdjęcia do filmu realizowano w Helmsley, Bradford-on-Avon (Anglia, Wielka Brytania) i w ogrodzie botanicznym Bodnant Garden (Walia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Nie przebije wersji z 1994 roku

  mippek

  To była magiczna ekranizacja, piękna muzyka, piękne zdjęcia i świetna aktorka w roli Mary, jak żywcem wyjęta z książki. Najnowsza wersja na pewno będzie przekombinowana.

 • Można sobie darować

  zolwikdolo ocenił(a) film na 4

  Scenariusz kiepski. Ciekawa byłam wspołczesniejszej wersji ale jest kompletnie bez magii. Cyfrowy gil nie ratuje sytuacji.

 • Przeciętny

  gosienkab ocenił(a) film na 5

  Obejrzałam, ponieważ to w końcu Tajemniczy Ogród - nie mogłam odpuścić.. Niestety.. Do wersji Agnieszki Holland mu baaardzo dużo brakuje. Brak przede wszystkim magii.. A całość po prostu przeciętna.. Szkoda.

  • Nasuwa mi się tylko jedno pytanie

   Zofia_17

   Mianowicie: Po co? Książka autorstwa Frances Hodgson Burnett miała już swoją ekranizację. Ta w reżyserii Agnieszki Holland jest całkiem dobra i dość wiernie trzyma się oryginału. Jaki jest sens robienia tego ponownie??

   • Względem książki zmian od ch*lery

    Shiloh

    Czytałem książkę i widzę to doskonale. Podziękuję od razu.