Odtwórz Zwiastun nr 1 2:21
Film

The Secret Garden

2020 1 godz. 39 min.
1 625
chce zobaczyć
{"id":"839964","linkUrl":"/film/Tajemniczy+ogr%C3%B3d-2020-839964","alt":"Tajemniczy ogród","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/99/64/839964/7907903.2.jpg"}
Osierocona Mary Lennox zostaje odesłana pod opiekę swojego wiecznie nieobecnego wuja. Dziewczynka pozostawiona sama sobie, odkrywa w pobliżu domu magiczny ogród, skryty za wysokim murem.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Tajemniczy ogród
Zwiastun nr 1 2:21
Tajemniczy ogród
Spot nr 1 (polski) 1:00
Tajemniczy ogród
Teaser nr 1 (polski dubbing) 1:31
Tajemniczy ogród - Zwiastun Nr 1 Tajemniczy ogród - Zwiastun Nr 1

Gdy dziesięcioletnia osierocona Mary przybywa do tajemniczej posiadłości w Yorkshire, by zamieszkać ze swym unikającym ludzi wujem i jego bardzo zasadniczą gospodynią, nie może nawet podejrzewać, że właśnie zaczyna się najbardziej niezwykła przygoda jej życia. Mimo surowych zakazów, Mary zaczyna poznawać ukryte zakątki posiadłości, byGdy dziesięcioletnia osierocona Mary przybywa do tajemniczej posiadłości w Yorkshire, by zamieszkać ze swym unikającym ludzi wujem i jego bardzo zasadniczą gospodynią, nie może nawet podejrzewać, że właśnie zaczyna się najbardziej niezwykła przygoda jej życia. Mimo surowych zakazów, Mary zaczyna poznawać ukryte zakątki posiadłości, by wkrótce trafić na fantastyczny i ogromny ogród. To tu, wraz z miejscowymi chłopcami Dickonem i Colinem oraz bezpańskim, uroczym psiskiem, dziewczynka odkryje moc wyobraźni, przyjaźni i odwagi.

na podstawie
Frances Hodgson Burnett "Tajemniczy ogród" (powieść)
dystrybucja
studio
Heyday Films / StudioCanal
inne tytuły
Le jardin secret Francja
Więcej...
Zdjęcia do filmu realizowano w Helmsley, Bradford-on-Avon (Anglia, Wielka Brytania) i w ogrodzie botanicznym Bodnant Garden (Walia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.