PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105407}

Tajna broń

Active Stealth
3,6 136
ocen
3,6 10 1 136
Tajna broń
powrót do forum filmu Tajna broń

Oglądałem można było kupić za 5 zeta w kolekcji Videolader .Nawet dobry film można obejrzeć w miarę ujdzie ,nie jest taki zły .
Teraz trochę o akcji filmu : Grupa żołnierzy traci swojego przyjaciela podczas strzelaniny z kartelem narkotykowym ,podczas ewakuacji z miejsca jeden właśnie z grupy żołnierzy trafia w ręce bandytów .Jego przyjaciele postanawiają go odbić i robią kolejną akcję jednak nie spodziewają się że czeka ich niemiła niespodzianka ,muszą także zniszczyć bossa narkotykowego Salvatora i jego imperium . Akcja się powodzi i docierają do przetrzymywanego przyjaciela ,jednak on przechodzi na nie tą stronę co potrzeba :(.
No to tyle o akcji filmu nawet w miarę ciekawy jest i jest kilka fajnych scen głównie strzelanin ,można zobaczyć jak ktoś lubi takie latanie po ekranie i strzelanie do siebie nawzajem :).Jest tez scena z helikopterem który muszą zestrzelić a który ich atakuje ,tak więc taki typowy filmik który nie jest trudny w odbiorze .Dałem 5 bo nie wiem czy 6 może być moim zdaniem akcja nie powala tak bardzo na kolana ;(.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones