PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=275051}

Tamten świat samobójców

Wristcutters: A Love Story
12 581
chce zobaczyć
7,0 2
oceny krytyków
Tamten świat samobójców
powrót do forum filmu Tamten świat samobójców

Gównojakich mało

ocenił(a) film na 1

tak jak by oglądać modę na sukces 1/1o nawet do końca nie dotrwałem

ocenił(a) film na 7
marcinos20

Film zawiera ciekawą puentę dlatego jest jednym z moich ulubionych. Choć gra aktorów i ogólna realizacja nie podobały mi się.

ocenił(a) film na 9
Kurosawa

gówno jakich mało to Ty jesteś, tak cię podsumuję.

pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
mosqa

na inteligentny post , inteligentna odpowiedz....

ocenił(a) film na 8
marcinos20

Zgadzam się z Kurosawą:) bardzo dobry pomysł nie został należycie zrealizowany, ale i tak całość jest przyjemna w odbiorze, plus pozytywnie nastraja:)

marcinos20

to nie jest film dla milosnikow mody na sukces
prawdziwi milosnicy kina nawet nie pomysla zeby obejrzec mode na sukces
ale jak widac system rejestracyjny FILMWEBu, nie przeprowadza testu na IQ, ani nie banuje dzieci Wielkiego NEO

Ci ktorzy znaja Gogol Bordello dobrze wiedza dlaczego warto obejrzec ten film

Milosnicy discopolo moga wracac do mody na sukces

ocenił(a) film na 10
marcinos20

Facet powyżej faktycznie zbyt wiele odcinków mody na sukces obejrzał bo już nawet nie jest w stanie poznać dobrego kina.

ocenił(a) film na 10
marcinos20

@marcinos20

Nie poważny jesteś oceniając coś czego nie obejrzałeś w całości. Ja obejrzałem cały film nie jest może Ojcem Chrzestnym ale jak na mój gust jest bardzo dobry.

@mammudu

"jak widac system rejestracyjny FILMWEBu, nie przeprowadza testu na IQ, ani nie banuje dzieci Wielkiego NEO"
IQ o niczym nie świadczy znam niestety kilku ludzi z mensy, z którymi nie chce mi się gadać bo są mówiąc krótko są małostkowi i ograniczeni w swych poglądach, co do dzieci NEO to też tego nie rozumiem, wyjeżdżając z takim tekstem zachowujesz się jak zwolennik PO lub PIS (powiesz złe słowo na PO uznasz że jestem z PISu i będziesz rzucał błotem na Kaczyńskiego, a jak powiem złe słowo na PIS to jestem z PO i powiesz że Tusk to debil) całe zło internetu to dzieci NEO. Żyj i daj żyć innym...

ocenił(a) film na 8
marcinos20

Po pierwsze- nie obejrzałeś do końca to się nie wypowiadaj! Po drugie- żeby ocenić ten film na 1 trzeba go kompletnie nie zrozumieć bądź zupełnie nie znać się na kinie... z resztą Twoja wypowiedź mówi sama za siebie.

ocenił(a) film na 6
niepiszmi

Na jeden nie zasługuje - przy dobrych wiatrach można dać 7, i to praktycznie za pomysł. To jeden z tych filmów, które wybijają się niekonwencjonalną fabułą, ale oprawie brakuje ostatecznego szlifu. Obejrzeć można raz, za drugim jest już zbyt monotonnie - chyba, że akurat lubi się takie filmy. Osobiście lubię, jak coś się jednak dzieje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones