PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94726}

Tango

7,7 16 832
oceny
7,7 10 1 16832
8,3 18
ocen krytyków
Tango
powrót do forum filmu Tango

niezrozumienie ?

ocenił(a) film na 3

Niestety, być może chodzi tu o pewnego rodzaju wrażliwość artystyczną, która u mnie jeszcze nie jest w wystarczającym stopniu 'wyrobiona' a być może o brak zrozumienia ideologii pana Rybczyńskiego. Za równo schody jak i tango uważam, że są najzwyklej DZIWNE. Ciekawe jest to w filmie, że 'życie' toczy się i nikt nikomu nie przeszkadza. Jednak po chwili już staje się to nużące. Odnośnie "Schodów" natomiast mam takie wrażenie jakby tworzyła je osoba z zaburzeniami osobowości i problemami psychicznymi. Być może zostanę za to stwierdzenie ostro skrytykowany, jednak to chyba nie jest w pełni normalne by stworzyć momentami tak brutalny i czarny montaż?

ocenił(a) film na 8
mjent

"Schodów" jeszcze nie oglądałem, ale przekaz "Tango" jest dla mnie dość jasny; zajęci sobą i skupieni na rutynie nie zwracamy uwagi na otaczających nas ludzi i rzeczy... Nie wiem, czy o to chodziło Rybczyńskiemu, ale tak ja to odebrałem.

ocenił(a) film na 8
JThunder535

Rybczyńskiemu podobno o nic nie chodziło :)

ocenił(a) film na 9
daimonion

Im nigdy o nic nie chodzi ;)
Kieślowski podobno sam nie wiedział po co Barciś był w Dekalogu :)

Ja to odebrałam jako pokazanie przemijalności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones