PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609699}

Ted

6,5 274 782
oceny
6,5 10 1 274782
5,8 25
ocen krytyków
Ted
powrót do forum filmu Ted

Kupiłem ten film za jedyne 4 zł wydanie książkowe i tyle się opylało mnie dać za te produkcje .Film taki sobie nie jest najgorszy ale jest przeciętny .Mało zabawny i mnie nie śmieszył i nie było zabawne to co robił miś Ted ;/ Film jest fajny jako taki o misiu co lubił bezeceństwa ;) Fajny pomysł misio degenerat który robi z siebie dno społeczne i chla piwsko gwałci kobiety albo pali marychę z wodnej fajki ;) Ogólnie dobry pomysł na misia ale zrobili sobie jakąś żenadę bo film jest jednak mało zabawny . Ted mógł być lepszy a zrobili przeciętną komedię .Ogólnie fabuła jest taka sobie przeciętna i niskich lotów .Nic specjalnego się tam nie dzieje bo przez większość filmu tylko gadają jakieś bzdety i miś zaprasza swojego opiekuna na imprezkę .Chlają tam piwsko i bawią się w karaoke albo miś obłapuje panny rodem z burdelu .I jedynym newsem jest Ojciec z synem który chce porwać teda by zrobić przyjemność dziecku .Tak więc tak sobie nie ma nic zabawnego nawet te wyczyny Teda nie bawią mnie chociażby .Ten tekst o piorunach który śpiewali w łóżku też był moim zdaniem słaby ;/ Słabe było też jak gadał z pracodawcą który miał go przyjąć do pracy w markecie bardzo drętwa scena .Ted grzmocący koleżankę z pracy na zapleczu mało zabawne , tak samo jak oblał się jakimś płynem przypominającym spermę to było nudne a nie zabawne ;/ Ogólnie miś jest przyjemny z wyglądu ale jego wyczyny są godne zachowania gimnazjalistów którzy mają takie same teksty ;) U mnie na osiedlu takich Tedów jest pełno którzy tak się zachowują jak ten miś albo i jeszcze gorzej .Tak więc nic specjalnego bo misio pali wodną fajkę albo zabawia się z pannami na kanapie . I co w tym śmiesznego było że jedna narobiła na dywanie i to sprzątali potem ? Aaaa tam dobrze że tylko ta płyta była po 4 zł bo jednak więcej się nie opylało mnie dawać za ten film .Ted jest przeciętny i naprawdę to nic specjalnego taka sobie komedia ani dobra ani słaba .

ocenił(a) film na 6

Nie znasz się. Popraw ortografię, później krytykuj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones