PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38601}

Teksańska masakra piłą mechaniczną

The Texas Chainsaw Massacre
6,0 68 307
ocen
6,0 10 1 68307
6,6 8
ocen krytyków
Teksańska masakra piłą mechaniczną
powrót do forum filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną

Tak , był to jeden z lepszych remake-ów , co wcale nie oznacza , że film mnie zachwycił.

Po pierwsze - ten film nie jest straszny. No dajcie spokój ludzie! Co w tym filmie mogło
Was przerazić! Facet bez nosa , czy ten bez zębów? Albo , że świnia dyndała na haku?
Proszę , no!
Po drugie - gra aktorska - marna. Pomimo tego , że bardzo lubię pannę Biel , tutaj
wzbudzała u mnie politowanie.
Po trzecie - Ten fragment z taśmą filmową , gdzie policjant był nagrywany , kiedy badał
miejsce zbrodni. Pożałowania godny. (No i poza tym jak można było zrobić paznokciami
tak głębokie zadrapania w murze? Od razu by się połamały!)

Nie oglądałam pierwotnej wersji , więc nie mam porównania.

I jeszcze chcę dodać jedno:
Moment gdzie nasz pan z piłą się wyrżnął o drut kolczasty... Mam go nie uczyła , że nie
wolno biegać z piłą? A jeżeli już chce , to czemu nie użył jej , żeby przeciąć te druty?
Mało było logiki w tej scenie.

Gdyby porównać film z jakimkolwiek innym remakiem , ten zdecydowanie jest najlepiej
zrobionym.
Ale jako film nie robi wielkiego wrażenia.
Także , oceniam go w dwóch kategoriach:
Jako remake 4/5 , a jako film 3/10 , co daje na 7/10.
Dodaję go jednak do ulubionych , ponieważ jako horror też nie był zły ;)
Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
lollipop_x3

"Po drugie - gra aktorska - marna. Pomimo tego , że bardzo lubię pannę Biel , tutaj
wzbudzała u mnie politowanie"
No to się pośmiałam:) Akurat Jessica była fenomenalna. Zauważ, że jej zachowanie, grę aktorską, a nawet sposób mówienia kopiują podrzędne gwiazdki z nowych slasherach. Obejrzu\yj sobie beznadziejny remake "Piątku trzynastego" to przekonasz się, że tępe laski tam występujące próbują ją nasladować. Nawet krytycy wychwalali kreację Biel w tym filmie - film zjechali, ale ją chwalili, więc trzymaj się faktów, a nie subiektywnych opinii.

Zapominacie, że szeryf grał fajnie :]

użytkownik usunięty
Gangelus

Ja uważam, że obsada była jak najbardziej trafiona.

No racja, ale i tak uważam, że R. Lee Ermey był jednym z grających najlepiej, bo go naj lubie xD

ocenił(a) film na 7

Tak... Właśnie , dobrze , że podkreśliłaś , że moja opinia jest subiektywna.
Tego się trzymajmy. Moja zdanie jest moim zdaniem ;d.

lollipop_x3

A co sądzicie o grze Davida Dorfmana, to ten, co grał Jedediaha? Wg. mnie świetnie poradził sobie z tą rolą, poza tym urodził się 1993, więc jak na swój wiek zagrał świetnie :)

użytkownik usunięty
Gangelus

Jedidah był świetny! fajne miny robił:) Ogólnie, bardzo mi ten mały przypadł do gustu - chodzi oczywiście o jego grę.

"Nie oglądałam pierwotnej wersji , więc nie mam porównania. "

To jakie możesz mieć pojęcie, że to jeden z lepszych remake;ów?

użytkownik usunięty
Pan_Nawrocki

A gdzie ja to napisałam? Widziałam oryginał.

Nom mi też. W the ringu też świetnie sobie poradził z rolą Aidena. W amerykańskim. buffy lollipop tak napisał ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones