PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=865241}

Teksańska masakra piłą mechaniczną

Texas Chainsaw Massacre
4,1 13 565
ocen
4,1 10 1 13565
4,4 11
ocen krytyków
Teksańska masakra piłą mechaniczną
powrót do forum filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
brogman

nie.

brogman

Też się zastanawiałem, ale jednak nie. Pierwsza z paczki dostała blondyna :D. Czyli w sumie też klasyka.

PS: Kiedyś oglądałem film (nie wiem czy to nie była ''Piekielna Głębia''), w którym sam czarny (kucharz z tego co pamiętam) powiedział, że on to ''nic nie idzie sprawdzić, bo w takich sytuacjach czarni zawsze giną pierwsi'' :D i tak mi to zapadło w pamięci, że w tego typu filmach zawsze odliczam, w której kolejności faktycznie zginie bohater o dodatniej pigmentacji skóry.

ocenił(a) film na 3
Popow85x2

Na pewno było też w Scary Movie :]

jordipl

To na pewno, tyle że to już parodia, a ja to widziałem w takim filmie "na poważnie" ;)

ocenił(a) film na 4
Popow85x2

To chyba "Dom w głębi lasu" miał ten tekst, choć ten film też był pastiszem ;)

ocenił(a) film na 7
Popow85x2

Potwierdzam. Kucharz czarny w filmie "piekielna głębia " wypowiedział te słowa

belbo

Dzięki za potwierdzenie. Oglądałem tamten film z 15 lat temu na bidę. Pamięć potrafi płatać figle, ale liczyłem, że ten tekst był jednak prawdziwy i sobie go nie wymyśliłem ;)

Popow85x2

Mam to samo i mi tez ten tekst utkwił w pamięci i zawsze liczę, który z kolei ginie murzynek, o ile takowy jest w filmie. xD

sp4wn_sp4wnersiak

Wiadomo. Policzyć trzeba ;)

Popow85x2

Kiedyś był taki dokument o tych wszystkich Scary Movie i ogólnie pojętym licealnym kinie i reżyserzy mówili, że zawsze to albo murzyn pierwszy albo cheerleaderka xD W Domu woskowych ciał była para - czarny i cheerleaderka - klasyk :)

Mauna_Kea

Amerykańskie cheerleaderki też muszą dostać za swoje ;)

ocenił(a) film na 5
brogman

Drugi xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones