PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664693}

Ten niezręczny moment

That Awkward Moment
6,2 59 918
ocen
6,2 10 1 59918
5,4 11
ocen krytyków
Ten niezręczny moment
powrót do forum filmu Ten niezręczny moment

Słabiutki film, ni to komedia ni romans. W sumie o wszystkim i o niczym ;/

alicek246

I jeszcze ten Zac Efron...

ocenił(a) film na 3
marcin261287

Nom, zapuścił się chłopaczyna. A takie bożyszcze nastolatek było...

djrav77

Łatwo przyszło, łatwo poszło ;)

ocenił(a) film na 7
djrav77

nie uważam go ani za słabego ani za jakiegoś super aktora ale powiedzieć, że się zapuścił to trzeba być na prawdę ślepym.... chłopak ma ciało jak młody bóg, świetnie wyćwiczone i doskonale proporcjonalne....

ocenił(a) film na 1
mardzia_beznazwy

tak, albo dubler, albo domalowane, albo dorobione. BTW od kiedy to bogowie w katolandzie mają postac antropomorficzną?

ocenił(a) film na 7
maticzubek

typowo polskie, nie mam nic do powiedzenia to powyzywam kogoś od katoli.... nie wiem czy kojarzysz ale było coś takiego jak greccy bogowie i oni byli przedstawiani jako umięśnieni przystojniacy....

ocenił(a) film na 1
mardzia_beznazwy

spoko, pamiętam greckich bogów, a pamiętasz, żeby byli młodzi. Specjalnie zabrałame Parandowskiego do ręki, żeby odświeżyć pamięć o mitach.i okazuje się, żę wygląda cały czas tak samo. Ciekawe nie. W sumie nie wiem czemu poczułaś się oburzona moim pytaniem, to raz, a dwa nie dałaś mi na nią odpowiedźi, aczkolwiek i tak uważam, że Twoje wyjaśnienie etymologii tego frazeologizmu jest conajmniej chybione.

maticzubek

ona ma racje. co ma twoj wpis o 'katolandzie' wspolnego z jej wypowiedzia to chyba nikt nie wie
;p
EOT

ocenił(a) film na 8
djrav77

teraz modnie i sexy być zapuszczonym :D film ma w sobie to coś, nutkę romantyzmu, choć na pewno nie ejst to komedia do jakiegoś wielkiego pośmiania się. Bardziej o dojrzewaniu do związku.

ocenił(a) film na 3
Miska84

Rozumiem, bo sam się zapuściłem :D
Wiem o czym prawi fabuła, ale gdzieś ten cały banalny temat, tym razem to do mnie nie przemawia. I bynajmniej z powodu Zac'a.

alicek246

hmmmm i ta ulica którą chodzili jakby nie było innej scenografii. Np niagara , market polo, czy np galeria we włocławku.
Ale żeby nie było że się czepiam bo tak nie jest.
Film przesycony seksem pieprzeniem o niczym i seksem .
Motto tego filmu nasuwa mi się w każdej chwili gdy go oglądałem
czyli jak wybzykać wszystko co nie spieprza na drzewo i później ożenić się w kilka minut z tą jedyną która zresztą także bzykała się ze wszystkim i wszędzie .
Role poszczególnych samców alfa grane bez iskry i najmniejszej chęci
fabuła hmmmmm niech pomyślę no tak fabuła podobna do tych na red tube więc dla mnie ok
ogólnie nuda i nuda
zapraszam chętnych do stracenia 2 godzin życia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones