PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375173}

Terra 3D

Terra
6,4 3 011
ocen
6,4 10 1 3011
5,5 2
oceny krytyków
Terra 3D
powrót do forum filmu Terra 3D

Szalone ceny (Multikino w dzień świąteczny -11.11) postanowowiło zdziarać ze wszystkich. Moja mała siostra za bilet zapłaciła 22zł (!!!) i to przed godziną 20, ja i mój chłopak 27zł od osoby (bo oczywiście baba nie zapytała czy ulgowe tylko wydruowała odrazu normalne!)! W dodatku baba (która dostała ode mnie gruby opieprz) mówi mi, że NIE ma już mojej rezerwacji bo sie spóżniłam! A to, ze było tysiąc osób w kinie i dwie kasy to nieważne, stałam w kolejce 40min (!!!!!) i ona ma czelność mówić, że mojej rezerwacji już nie ma. Patrzę na ekran- a moje miejsca wolne! Oczywiście zamieszanie, nie wiedzą o co chodzi.. Wkurw, Multikino wstyd !!!! 76zł za 3 osoby!!!
Ale dość moich zali.
Film nudny, przewidywalna fabuła, denny koniec (nie ma to jak happy endy dla dzieci), słabo odczuwalny efekt 3D. Jedyny plus - czasem fajne kolory w animacji i ogólne jej dopracowanie. To nie tylko moje odczucia, bajka sie skończyła a moja 10letnia siostra -Aleeee nuuuudaaa ! Daje 5/10.

EneDue

Sorry, dalam 4/10 a nie 5/10. Jednak był ponizej oczekiwan.

EneDue

Jedziesz po filmie za to, że Multikino Cię wydymało...

Beta_4

Absolutnie nie! Po wylaniu prywatnych frustracji wypowiedziałam się o filmie. Oczekiwałam czegoś ciekawszego, jakieś porywającej fabuły.... I do tego taki smutny koniec. Dzieciaki w kinie zajadały chipsy z nudów a na koniec było buuu bo dzieciom smutno... Coraz częściej odnoszę wrażenie że nowe bajki są robione od dorosłych, aby zabierali dzieciaki do kina. Wszystko musi mieć drugie dno, musi być smutno, żle.. Bajki dla dzieci powinny być radosne.

EneDue

Miało być -robione DLA dorosłych, nie od. Sorki.

EneDue

Kurczę, może oglądałem inną wersję... ale w mojej jest happy end. Terra zostaje uratowana, a ludzie żyją sobie w zgodzie z kijankami. Co w tym smutnego?

Beta_4

Pani Syjamka pewnie inny film widziała, przez to cale zamieszanie z rezerwacją pewnie wepchali ją na inny film :P

Beta_4

Albo dla niej happy end był by gdyby ludzie roznieśli ich w drobny mak ^^

cokane87

Pan wybaczy, ale nie mam IQ 20 aby mnie wcisneli na inny film niż zamierzałam :).
Dla mnie happy endem byłoby przeżycie głównego bohatera- żołnierza.
Być może dla Was- widzów dorosłych- bajka gdzie ciągle jest śmierć, wojna i smutek jest fajna i wzruszająca, ale jawidziałam reakcję dzieciaków, a one mają trochę inną wrażliwość niż dorośli. Dzieci mocno przeżywają takie rzeczy. Rodzic zabiera dzieciaka na bajkę, a tu przemoc, wojna, strach, śmierć ojca bohaterki i śmierć żołnierza. Do tego fabuła tak przewidywalna, że aż boli. Jeśli wg Was takie bajki są okej to 'spoko', dla mnie nie są, i szkoda że dzieci muszą uczyć sie od dorosłych takich rzeczy.

użytkownik usunięty
EneDue

Gorzowski helios jest jeszcze lepszy, ulgowy bilet 24zł, normalny 28zł.
Moja siostrzenica (4 lata) ma płacić 24zł za bilet? Masakra.

Poryło ich z tymi cenami. Jak człowiek chce iść do kina z dwójką dzieci to musi wydać 100zł na bilety i kolejne sto jeśli ma ochotę na popcorn ( w Szczecinie mały popcorn plus mała cola 0,3l jest za ....25zł). Brawo.

EneDue

Najlepiej jest w cinemacity a dokładniej w kinapolis kultura bilet ulgowy za 15 normalny za 18 no i jak się grzecznie poprosi to nawet plakat dadzą a nie to co w multikinie (ceny astronomiczne i każą płacić za plakaty i ta głupia rezerwacja)
No jest jeden plus tego kina bramki do sal są bardzo słabo strzeżone przez co 2 razy udało mi się wejść na seans po seansie całkiem za darmo :D

Lord_Alvin

Niestety w Szczecinie nie ma Cinemacity :/ Mamy tylko Multikino i Heliosa z działających obecnie, reszta upadła. Jest jednak różnica pomiędzy biletem za 18zł a za 28zł -za ten sam film.

EneDue

Każdy wychowuje dzieciaki po swojemu. Mnie się wydaje, że takie filmy jak TERRA to świetny pretekst do pogadania o poważniejszych sprawach... Nie odpowiedziałaś na moje pytanie: czego się spodziewałaś, idąc na TERRĘ? I BTW skąd czerpałaś wiedzę, by wyrobić sobie jakieś wstępne zdanie?

Beta_4

Mi się wydaje, że dzieci mają skłonność do hiperbolizacji. I bajka przepełniona smutkiem, wojną i zabijaniem może bardzo negatywnie wpłynąć na dziecko. Przed projekcją nie wiedziałam nic na temat tej bajki dlatego wstępnego zdania nie miałam, mieliśmy iść na Odlot, niestety nie zdążyliśmy. Dlatego też, aby nie robić dziecku przykrości poszliśmy na jedyną bajkę jaka była grana tego dnia- na Terrę. Więc poszłam 'na świeżo'. Czego sie spodziewałam? Bajki mądrej, ale nie smutnej i nie przepełnionej agresją. Być może nieodpowiedzialnym z mojej strony było zabranie dziecka na bajkę o której nic nie wiedziałam, ale pokładałam nadzieję w tym, że skoro kino gra tą produkcję jako 'bajkę' i dzieci na seans wpuszcza -to nie mam sie czego obawiać. Jakże sie myliłam.

Terra być może była by pretekstem do pogadania o poważnej kwestii z dzieckiem, gdyby nie to że fabuła była na tyle nudna, że nawet 10latki były w stanie ją przewidzieć w 100% i..zwyczajnie na bajce sie nudzic. Bajka ma swoje plusy, piękne animacje, kolory.. ale to za mało.

EneDue

Współczuję kasjerce, że musi znosić takich upierdliwych klientów. Rezerwację odbiera się pół godziny przed seansem, więc jeśli się spóźniłaś to sama jesteś sobie winna. 11 listopada to święto, więc proste, że liczy się cennik weekendowy i bilety są droższe. Idziesz na film w 3D, więc chyba też nie trudno się domyślić, że bilety są droższe.

Rafalek89

Czytaj ze zrozumieniem. Jeśli miałam rezerwację odebrać o godzinie 15.20 (film zaczynał sie 15.50) a ja byłam przed kasą o godzinie 14.50juz!!! i stałam 40minut (!!!) w kolejnce, to chyba BYŁAM przed czasem, prawda??? To czyja to jest wina, moja? Czy to JA sie spoznilam?

p.s. Ok, ceny są wyższe w święto, na 3D też, ale nie aż o 10zł bo to lekkie przegięcie!

EneDue

hmmm to trudno było przewidzieć, że święto to będą kolejki tym bardziej, że była premiera 2012 gdzie tłumy na to waliły? przecież to nie wina biednej kasjerki, że tyle ludzi przyszło do kina:-) pozdro

Rafalek89

No tak, ale przecież byłam DUŻO przed czasem. Wina była tej kasjerki - bo nei poprosiła nikogo z szefostwa aby dał kogoś na kase (sorry, wiedzieli ze będą tłumy to czemu otwierają tylko dwie kasy na siedem?) i do tego ślimaczyła sie tak, że moja babcia szybciej by to obsłużyła. I nie zapytała jakie chcę bilety (jej obowiązek), a ja w nerwach zapomnialam poprosić o ulgowe i dostałam te drogie, normalne.pozdro

EneDue

Multiniko to GÓWNO!! Na całej linii, Cinema City też ,al bardziej Multiniko,. Jeszcze jakoś broni się Silver, rok temu bilety ulg. były 15-17 zł, teraz pewnie podnjieśli
Ja chodze tylko do studyjnych i kinoteki i nie narzekam - jest śWIETNIE - mają wszystkie fajne filmy z multipleksów i mnóóóóóóóóśtwo innych , których multipleksy NIE MAJĄ i świetnę atmosfere, przestan tam chodzxić ! ;p

luza

Ale w Szczecinie wszystkie mniejsze kina (Delfin, Koloseum, i w tym najstarsze kino na świecie- Pionier) już upadły. Zostało sie tylko Multikino i Helios- same kolosy, więc nie mam wyboru.

luza

A masz pojęcie, kto jest właścicielem Silvera, hę?

Beta_4

Nie. A w Szczecinie jest Silver? Co to ma do rzeczy?

EneDue

Właścicielem Silver Screen jest bodajże Multikino :P

EneDue

Właścicielem Silver Screen jest bodajże Multikino. A właścicielem Multikina - ITI (ci od TVNu)

Crusier

Tak, tak, znam grupę ITI. Mimo wszystko i tak Silvera nie ma w Szczecinie, więc mi to nie robi różnicy. A wybierając pomiędzy Multikinem a Heliosem i tak wolę Multikino.. pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones