PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375173}

Terra 3D

Terra
6,4 3 011
ocen
6,4 10 1 3011
5,5 2
oceny krytyków
Terra 3D
powrót do forum filmu Terra 3D

...właściwie na tym powinna zakończyć się moja opinia o Terra 3D...widziałem ten film na wczorajszym pokazie w kinie Nova Praha...w pierwszych minutach cieszymy się widokiem pięknych animacji 3D, jednak po chwili, gdy przestajemy się zachwycać urogą zdjęć, a zaczynamy koncentrować się na fabule przychodzi otrzeźwienie...fabuła jest do bólu holiwoodzka w najgorszym tego słowa znaczeniu...właściwie nie wiadomo do kogo skierowane jest to widowisko...dla małych dzieci film jest za poważny, dla nastolatków zbyt infantylny, a dla dorosłych, którzy do kina chodzą częsciej niż od święta zwyczajnie nudny...szkoda, że to nie krótki metraż, w małej dawce film na pewno broniłby się lepiej...

ocenił(a) film na 7
ArtiQ

hmm... a czego innego można oczekiwać od zwykłej bajki? ładna, kolorowa, odprężająca, nieabsorbująca no i ze szczęśliwym zakończeniem - czyli dokładnie taka jaka powinna być bajka.

całkiem fajne elementy sf oraz znany i lubiany motyw przyjaźni między dwoma różnymi gatunkami - jak dla mnie elementy w sam raz aby przyciągnąć zarówno młodszych jak i starszych, tyle, że nie z nastawieniem - idę na super film i mam taaakie oczekiwania, ale: chcę się odprężyć przy czymś niezobowiązującym, do czego ta bajeczka nadaje się w sam raz.

stanislove

bajki mają być z morałem i mają uczyć, a nie być głupie jak dzisiejsze mtv -,-

ArtiQ

świetna muzyka, niezły scenariusz, interesująca grafika i tyle wystarczyło aby film w tym przypadku się dla mnie spodobał. jeśli ktoś ma bzika na punkcie fabuły to niech ogląda częściej filmy fabularne. dla mnie w kategorii filmów familijnych i dla dzieci pozycja ta sytuuje się w okolicach filmu dobrego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones