PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=358055}
26
chce zobaczyć
Terror House
powrót do forum filmu Terror House

nie polecam

ocenił(a) film na 3

Regina, studentka z collegu wygrywa wakacje w Red Wolf Inn. na miejscu okazuje sie, że jest co prawda plaża, ale główna atrakcją jej i dwóch pozostałych goszczących tam dziewczyn, będzie jedzenie mięsnych przysmaków...
Na długo przed falą włoskich filmów o kanibalach, Amerykanie i Kanadyjczycy z jakiegoś powodu często poruszali ten temat niskobudżetowych, tandetnych horrorach, rozgrywających się głównie w motelach. Do te pory widziałem tylko "cannibal girls", no i teraz "Terror at Red Wolf Inn".
No i zachwycony to ja nie jestem. Film jest powolny, nie śmieszny, nie straszny, marnie zrobiony, marnie zagrany i ogólnie raczej nie ciekawy. jest kilka w miarę niezłych scen, a tak po za tym film jest nuuudny. W sumie nie ma co tu więcej pisać na temat tego filmu, naprawdę. po prostu odradzam. 3/10

ocenił(a) film na 8
kangur_msc_CM

A mnie się podobał. Wyśmienita czarna komedia, która poprzedza słynną "Teksaską..." Tobe Hoopera. Zero gore, ale sporo dziwnych momentów, w tym scena tłuczenia o kamień małym rekinem. Kanibalistyczna rodzinka mieszkająca przy plaży wzbudza więcej śmiechu niż grozy. niemniej film oglądałem z zainteresowaniem. Jest też króciutki - zaledwie 77 minut.

ocenił(a) film na 3
khanate

Może kiedyś do niego wrócę, ale na pewno z innym nastawieniem i z lepszej jakości kopią...

kangur_msc_CM

Wątpię, byś znalazł inną niż VHSRip.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones