PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=460239}
5,3 29 423
oceny
5,3 10 1 29423
5,3 7
ocen krytyków
The Box. Pułapka
powrót do forum filmu The Box. Pułapka

z wciągającą fabułą, która z minuty na minutę bardziej intryguje człeka, nieźle zrealizowany film, cameron dała radę, 7/10.

herkules5_56

o gustach się nie dyskutuje ale ja jak i zarówno kilkadziesiąt osób na sali kinowej nie kryło irytacji z minuty na minutę, jak głupi może być film. Tragedia 1/10 za chęci

ocenił(a) film na 1
herkules5_56

Jedna z największych porażek jakie oglądałam, Cameron, którą uważam za niezłą aktorkę, nie wykazała się kompletnie.

herkules5_56

Całkowicie się zgadzam.

ocenił(a) film na 8
herkules5_56

Zgadzam się z tobą. Od wieków nie oglądałem tak dobrze zrealizowanego thrillera i na dodatek z wątkami fantastyki. Takie coś na prawdę jest ciężko zrobić i tym razem Kelly dał radę. Bardzo ciekawym jest, że film, który można bez problemu zrozumieć o co w nim chodzi jest mieszany z błotem a inny film tego samego reżysera "Donnie Darko" jest wychwalany chociaż jest kompletnie nie zrozumiały.

herkules5_56

Popieram film był dobrze zrealizowany jest on jednak dla ludzi używających szarych komórek

ocenił(a) film na 10
blackspidervip

Film ma tajemnice i od poczatku czlowiek zastanawia sie co by sam zrobil na miejscu bohatera. Ale tak to juz jest ze za darmo to jak mowia "mozna w ryj dostac"...
Duzo filmow ogladam, wiekszosci po wylaczeniu nie pamietam. Ten tak latwo nie daje sie zapomniec. A to juz jest jakas rekomendacja tego dobrego filmu. Polece bo ma to cos te iskre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones