PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374529}
6,3 10 851
ocen
6,3 10 1 10851
The Collector
powrót do forum filmu The Collector

8/10 -

ocenił(a) film na 8

Film bardzo dobry z minusem, a dlatego z minusem bo znając zakończenie nie trudno się domyślić że będą kolejne części które na pewno nie będą tak dobre. Czytałem wcześniej opinie innych i zgadzam się z niektórymi że film jest bardzo dobry JEŚLI CHODZI O HORRORY W OSTATNIM CZASIE, inny niż wszystkie - trzymający w napięciu.
Nie życzę sobie głupich komentarzy pod moim postem ludzi którzy nie dorośli lub nie czają tego filmu - nie znając gatunku jakim jest horror, ponieważ wyrażam jedynie swoją opinię i jednym się podoba a innym nie.
Ale znając życie na pewno znajdzie się jakiś idiota który będzie coś bez sensu bredził. Fanom tego gatunku szczerze polecam !!!

Tengu

Zgadzam się z tobą w 100 procentach właśnie jestem po nocnym sensie. I powiem krótko film bardzo dobry(oczywiście według mnie). Od dawna szukałem jakiegoś filmu, który by tak trzymał w napięciu. Szczerze polecam wszystkim lubiących ten gatunek. I również się boje tego co wyniknie z kontynuacji mam nadziej że nie zepsują klimatu i będą trzymać poziom.

ocenił(a) film na 5
lukaszlab

Dobry slesher to jest np "Ostatni dom po lewej"

lukaszlab

Miałem również dać 8/10 , bo film trzyma w napięciu, ma klimat i dobrą muzykę, a biorąc pod uwagę suszę w dziedzinie horrorów (slasherów czy jak kto woli...) należy mu się dobra ocena. Jednak muszę oddać jeden punkt, za ewidentne błędy logiczne (mniejsze można moim zdaniem w horrorach pominąć, ale nie ewidentne) [SPOJLER] związane z pułapkami, karetką i tym, że bohater w odpowiednim momencie nie obezwładnił Collectora tylko wolał uciekać,
dlatego 7/10 ale i tak polecam zainteresowanym gatunkiem.

ocenił(a) film na 7
_Saimon_

Tak sobie teraz mysle, ze racja, troche za duzo tych wpadek, zeby dawac mu 8, wiec dam 7 :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones