PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645902}
3,5 454
oceny
3,5 10 1 454

The Culling
powrót do forum filmu The Culling

Ciekawy

ocenił(a) film na 4

Film jest nawet ciekawy zaczyna się dość nudnawo i sztywno ale po jakimś czasie się nawet rozkręcą , szczerze w porównaniu do horrorów z ostatnich 5 lat jeden z lepszych. Aczkolwiek jakiś rewelacji to nie ma ;)

loveoflife

A można prosić jakiś krótki opis filmu? Może być nawet ze spoilerami, bo nigdzie nie mogę znaleźć o czym jest ten film.

loveoflife

A można prosić jakiś krótki opis filmu? Może być nawet ze spoilerami, bo nigdzie nie mogę znaleźć o czym jest ten film.

ocenił(a) film na 4
Andrzejek324

Film jest o grupie nastolatków którzy wybierają sie na koncert, po drodze zatrzymują sie cos zjeść ale zamykają im restauracje przed nosem. Na parkingu restauracji znajdują zapłakaną dziewczynkę która mówi im iż zgubiła dziadka i nie wie jak wrócić do domu. Postanawiają odstawić ją do domu który mieści sie w środku lasu. :)

ocenił(a) film na 4
Andrzejek324

przepraszam ze tak długo odpisywałam :)

loveoflife

Spoko nie ma sprawy. Chciałbym też wiedzieć jaki to podgatunek horroru, jakiś slasher, czy coś o nawiedzonym domu z duchami?

ocenił(a) film na 4
Andrzejek324

Wiesz co wydaje mi sie ze jest to i slasher bo ludzie znikaja co chwile na koncu zostaje tylko jedna osoba która przezyje, film również jest o nawiedzonym domu tak ze ciezko powiedziec.

ocenił(a) film na 1
loveoflife

Chyba zartujesz z ta ocena i opinia filmu. Przed chwila skończyłem oglądać dialogi, gra aktorska normalnie rozpacz.

DafcioBB

Zawsze mnie śmieszy jak ktoś narzeka na grę aktorską czy dialogi w horrorach. To nie aktor ma mnie przestraszyć, ja nigdy nie patrzę na grę aktorską w horrorach.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

jak ktoś lubi oglądać żenadę. Twój wybór.

ocenił(a) film na 1
loveoflife

Jak ta produkcja według Ciebie jest ,,jedną z lepszych w ciągu ostatnich pięciu lat'' to ja boję się pomyśleć co Ty za ,,horrory'' oglądasz.

ocenił(a) film na 3
loveoflife

No chyba nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones