PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114960}

The Grudge - Klątwa

The Grudge
6,3 65 482
oceny
6,3 10 1 65482
4,0 8
ocen krytyków
The Grudge Klątwa
powrót do forum filmu The Grudge - Klątwa

Jakiś taki mętny, w ogóle nie porywający oraz - co jest najgorszą wadą horrorów - przewidywalny. Pomieszany jak cholera, raz akcja dzieje się w teraźniejszości, raz w przeszłości, potem znowu w jakimś innym czasie...dużo rzeczy bez wyjaśnienia, bez pomysłu, żeby nie nazwać tego pomyślunkiem.

Tu sobie jakieś dziecko wyskoczy, wyglądające jak żywe, za chwile wyskoczy to samo dziecko z dodatkiem makijażu i rozdziawioną mordą - BTW strasznie irytujące są te rozdziawione pyski w japońskich horrorach - przepraszam, to ma straszyć czy śmieszyć? Bo ani jedno ani drugie reżyserom nie wychodzi.

Ani trochę się nie bałem, ani trochę nie wciągnąłem się w film i jakoś niespecjalnie bym utracił wątek gdybym po pierwszych 20 minutach nagle przełączył do końcówki.

Nie polecam.

ocenił(a) film na 8
radeso

A ja bardzo polecam szczególnie oryginalną japońską która moim zdaniem jest o niebo lepsza (choć sporo ludzi których których znam nie lubi filmów azjatyckich za samych azjatów którzy dla nich wyglądają tak samo i przeszkadza to w oglądaniu filmu o.O) japońskie horrory mają w sobie to coś (choć już z tymi zapożyczeniami z Ringa to przesadzają min.czarne wlosy etc.) co amerykańskie już niestety dawno zatraciły stad też te wszystkie wersje amerykańskie.Ty po prostu nie przepadasz za japońskimi horrorami i tyle..choć polecam ci jeszcze rzucić okiem na Dark Water.

Balhoman

Musze przyznać, że kilka razy się wystraszyłem. Skoro jap. wersja jest lepsza to z chęcią obejrzę.

ocenił(a) film na 7
Balhoman

japońskie są lepsze, 100 razy.

ocenił(a) film na 6
radeso

Msz człowieku nerwy ze stali, albo jesteś głupcem ( bez obrazy), albo obejżałeś na tyle dużo horroró, że żaden nie zrobi na tobie wrażenia do końca życia

ocenił(a) film na 5
radeso

bardzo dziwaczny....ostanie 20 minut to się tak śmiałem ,ze nikt nie wiedział o co mi chodzi xD

ocenił(a) film na 3
kamil665544

Jak dla mnie to wcale nie był straszny. Zgadzam się z autorem tematu, nudnawy, przewidywalny, zakręcony. Ludzie chyba się bali tego okropnego dźwięku. No tak, ale jak można się bać dźwięku?

ocenił(a) film na 5
4funs

dla mnie on wcale nie był okropny tylko zabawny xD (tak samo bekam po coli ^^ ) a to miauczenie to zgrałem na kome haha

jakby ktoś chciał posłuchać --> http://www.zedge.net/ringtone/1045802/?pos=0&search=grudge&cep=0

ocenił(a) film na 8
4funs

@4funs, bez "specjalnego" dźwięku nie odczuwał byś, że to jest horror...

Ja się akurat tego dźwięku nie przestraszyłem tylko trochę tą japę schodzącą ze schodów :DD to było prze straszne. :D
Dziś znów sobie obejrzę jęczącą babę i piszczącego wymoczonego w mące dzieciaczka :D

Tak jak napisał ktoś wyżej zdecydowanie lepsza klątwa to "japońska" Ja sam nie lubię Japońskich filmów, ale ta klątwa to akurat mi się podoba :)

Pozdro, DNF.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones