The Grudge - Klątwa

The Grudge
2004
6,3 66 tys. ocen
6,3 10 1 66130
4,4 12 krytyków
The Grudge - Klątwa
powrót do forum filmu The Grudge - Klątwa

8/10.
efekty super, i naprawdę siada na psychikę. polecam :)

użytkownik usunięty
Honou

Heh... pierwszy raz to oglądałam na urkach od kumpeli 31 marca 2006 roku bodajże i dalej nie wchodze u mnie w domu na strych :D ... A kumpela 3 miesiące spać nie umiała po tym xD

ocenił(a) film na 10

hehe. jak dla mnie film super!!!!!!
ja tylko się bałam pierwszą noc po nim zasnąć, ale powtarzam mam 13lat. już się nie boję, ale jak obejrzę jeszcze raz to znowu nie będę spała całą noc.
mojej siostry ciotecznej, koleżanka miała fajną historyjkę. wychodzi z bloku dzwoni ktoś z zastrzeżonego numeru, a tam ten 'dźwięk' (nie wiem jak to nazwać) ona zaczęła prawie płakać, bała się strasznie, a w ten sam dzień około 3.00 w nocy to oglądała. później zobaczyła swojego tatę który zaczął się diabolicznie śmiać. ja bym chyba umarła gdyby ktoś tak do mnie zadzwonił ;)