PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=416984}
7,3 101 573
oceny
7,3 10 1 101573
7,2 30
ocen krytyków
The Hurt Locker. W pułapce wojny
powrót do forum filmu The Hurt Locker. W pułapce wojny

Bardzo dobry. 8/10

ocenił(a) film na 8

Świetna scena z pułkownikiem dopytującym się od pirotechnika informacji o liczbie rozbrojonych przez niego ładunków ;) Jakież to typowe dla "statystycznych wojowników".

Justas

Z ciekawości zapytam. Dlatego napisałeś 2 zdania(które powinny być zakończone kropką) i założyłeś nowy temat żeby z nami się podzielić? Zdania co najlepsze nie odpowiadające na pytania dlaczego dałeś 8 anie inną ocenę. Po co założyłeś ten temat?

ocenił(a) film na 8
lukasz18dg

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi? Odpowiedź na pytanie po co założyłem temat wydaje się prosta. Po to, żeby podzielić się swoją opinią. Dlaczego dałem ocenę 8 a nie inną? Też proste. Na tyle oceniam ten film. A dlaczego tego nie uzasadniam, w jakiś szczególny sposób? A muszę budować szczegółowe recenzje? Masz ochotę podyskutować na temat filmu, zestawić go z innymi, podobnymi pozycjami? Zaczynaj.

ocenił(a) film na 4
Justas

To dla mnie jedna z dwóch dobrych scen w tym filmie. Druga dotyczy kłódek. Reszta jak dla mnie mierna.

ocenił(a) film na 8
Justas

Trochę nie skumałem tej sceny szczerze mówiąc. Myślałem, że ten pułkownik sobie szydzi z sapera czy coś... O co mu chodziło?

ocenił(a) film na 8
jdk_2

Raczej sierżant uznał, że nie ma co dyskutować z debilem. Pułkownik chciał dokładnej liczby rozbrojonych ładunków to ją otrzymał...z sufitu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones