PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=416984}
7,3 101 574
oceny
7,3 10 1 101574
7,2 30
ocen krytyków
The Hurt Locker. W pułapce wojny
powrót do forum filmu The Hurt Locker. W pułapce wojny

Właśnie obejrzałem go na TV1000. I muszę przyznać że to naprawdę dobry film. Bardzo dobrze się go oglądało. Zazwyczaj na TV1000 lecą raczej przeciętne filmy, więc jak go oglądałem to byłem naprawdę pozytywnie zaskoczony. Tym bardziej że nie było tu żadnych znanych ( przynajmniej przeze mnie) aktorów, a i o samym filmie nigdy nie słyszałem, i byłem przekonany że to jakaś mało znana produkcja, która wyszła lepiej niż tego od niej oczekiwano.Ale jak wszedłem na filmweb poczytać o tym filmie, to to co przeczytałem zaskoczyło mnie jeszcze bardziej. 6 oscarów???
Hmmm. To od cholery dużo. Przyznam że nie śledziłem jakoś uważnie gal oscarowych z ostatnich paru lat, ale te 6 oscarów to mnie solidnie zdziwiło. Gdyby ktoś mnie zapytał w czasie oglądanie czy dałbym mu oscara ,nie mówiąc o sześciu, to raczej bym się uśmiechnął i odpowiedział że nie. A tu się okazuje że ma aż 6. Dziwne. Ale w każdym bądź razie film jest naprawdę dobry, wart obejrzenia. Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones