PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=416984}
7,3 101 575
ocen
7,3 10 1 101575
7,2 30
ocen krytyków
The Hurt Locker. W pułapce wojny
powrót do forum filmu The Hurt Locker. W pułapce wojny

Elektryzujący

ocenił(a) film na 8

Podchodziłem negatywnie do filmu Kathryn Bigelow, ze względu na opinie. Jednak po obejrzeniu
go byłem pod wielkim wrażeniem. Film trzyma w napięciu, od początku do końca. Świetna gra
aktorska Renner'a, zagrał świetnie. Oczywiście można się przyczepiać jak do każdego filmu, który
wyszedł z "Fabryki Snów" i ma naciągniętą fabułę. Podsumowując, warto zobaczyć i poczuć
klimat gorącego Iraku.

ocenił(a) film na 4
taxido007

Muszę się z Tobą nie zgodzić. O wiele lepszy klimat, bez dziecinnych dialogów typu "umieszczą to na youtube" i żenujących scen np. wtedy jak byli na pustyni i jeden z kolesi mówi że: tamci są warci ileś tam tys. funtów/dolarów, po czym mówi że sobie przypomniał że za cenę "żywych lub m-a-r-t-w-ych" i wbiega szybciutko do kryjówki jak kurczak na odstrzał :D jest w "Green Zone". Oglądnij, porównaj. Pozdrawiam
PS. Nie mówiąc już o tym że praktycznie wszystkie filmy tego typu to reklama US Army.

ocenił(a) film na 8
Thrasher_09

Oczywiście masz rację, reklama US Army to obowiązek, propaganda musi być wszędzie. A co do scen też zwróciłem na to uwagę, sceny typowo "hollywoodzkie". Co do Green Zone, nie oglądałem po rekomendacji , na pewno go obejrzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones