PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=416984}
7,3 101 573
oceny
7,3 10 1 101573
7,2 30
ocen krytyków
The Hurt Locker. W pułapce wojny
powrót do forum filmu The Hurt Locker. W pułapce wojny

FILM WYMIATACZ !!!!

ocenił(a) film na 9

Film miazga śmiało można wyśmiać w twarz każdego kto powie że ten film nie był wyje.bany muzyka 10/10 Film 9/10
Czy warto obejrzeć ????
OBOWIĄZKOWO

ocenił(a) film na 4
Cinio199

Obejrzeć tak, ale czy taki dobry? Czuć w nim rękę kobiety. Kompletnie brak wczucia się reżysera w temat. No, ale mnie to nie dziwi. Niemniej skoro Tobie się podobał, to OK. Nie wiem tylko, po co tak agresywnie zaczynasz swój wpis? Czy jak ktoś ma inny gust niż ty, staje się automatycznie Twoim wrogiem?? ;)

ocenił(a) film na 9
Jaho63

agresywnie ?? wręcz przeciwnie :) hehe wcale nie czuć w nim ręki kobiety Kalkulacja jest prosta Nie bez powodu dostał tyle oskarów. Nie mam zamiaru kłócić się bo opinie jak każdy film ma inne u każdego. Moja osobista opinia jest taka Film bardzo dobry

ocenił(a) film na 4
Cinio199

Już pierwsze minuty filmu zdradzają kompletny brak reżyserskiego oka. Robot warty tysiące dolców, stosowany do podejścia na najbliższym odcinku do celu, tutaj zapierdziela przez pół miasta pełnego latających we wszystkie strony arabów! Kompletny bezsens, nawet dla laika! Nachalna i naiwnie rzewna historia "zaprzyjaźnionego" chłopaka wypchanego MW... Proszę Cię, nawet jeśli takie rzeczy się zdarzają, to należało to ukazać w jakiejś tragicznej bezimienności, a nie tak naiwnie sklecone. Sorry. Masz prawo, jak każdy odbierać film jak chcesz. Ale proszę Cię tylko o jedno, kieruj się wyłącznie swoimi wrażeniami a nie oscarami. To jest coraz bardziej "polityczna" nagroda. Znaczy, wygrywają filmy, które wypadałoby nagrodzić!

ocenił(a) film na 9
Jaho63

Jak to jest film według Ciebie słaby film TO JAKI FILM JEST WEDŁUG CIEBIE DOBRY ??? podaj tytuł chętnie posłucham ??

ocenił(a) film na 4
Cinio199

No dobra! Za zdjęcia i muzykę dam 4. Inny film w ogóle???? :) Zajrzyj na moje TOP-y.
Ale w tematyce to znacznie bardziej wiarygodny i wciągający to np. "Zielona Strefa".

ocenił(a) film na 9
Jaho63

Dla mnie zielona strefa to lipa poprostu film nie podszedł mi z resztą kogo nie zapytasz to powie Ci żę w pułapce wojny jest dużo lepszy film niż zielona strefa.

ocenił(a) film na 4
Cinio199

Nie widziałem jeszcze "W pułapce..", dałem Ci przykład na lepszy film w tematyce. Dla mnie "Strefa" poza naciąganą rolą jakiegoś "sierżancika" (za wysokie progi), reszta zgodnie z moim wyobrażeniem o pewnym chaosie działań. No cóż, mnie podszedł.

ocenił(a) film na 10
Jaho63

A oglądałeś "Zieloną Milę"? Jeśli nie to proponuję, pewnie Ci się spodoba.

ocenił(a) film na 10
Jaho63

Ja natomiast zabieram się do oglądania tego filmu i mam nadzieję, że wrażenia będą pozytywne.

ocenił(a) film na 10
Jaho63

Puszczają robota aby zaoszczędzić na ludzkim życiu. I nie przez pół miasta tylko przez krótki i bezpieczny odcinek. Ciekawi mnie jeszcze w jaki sposób oceniłeś wartość tego robota ;)

Film nakręcony z dumą i bardzo dobrym rozmachem. Nie ma tam bohaterów tylko śledzimy aktorów wyśmienicie spełniających swoje role. Scenariusz na piątkę z plusem za wiarygodne podejście do scenerii. Komunikacja, realne zagrożenie, obraz i uczestniczący w nim prywatni obywatele (PLAN DRUGI), którzy tak naprawdę mogli stwarzać bezpośrednie zagrożenie dla pokojowych jednostek sił zbrojnych USA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones