PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=416984}
7,3 101 575
ocen
7,3 10 1 101575
7,2 30
ocen krytyków
The Hurt Locker. W pułapce wojny
powrót do forum filmu The Hurt Locker. W pułapce wojny

Film jest w mojej pierwszej trójce najnudniejszych filmów jakie oglądałem. Przedstawia się ona następująco:
1. Dziedzictwo Bourne'a
2. Łowca jeleni
3. Hurt locker

Minusy: brak ciekawej fabuły, bardzo słabe dialogi
Plus za początek filmu i za jedną akcje rozbrajania bomby
Suma sumarum 6/10

ocenił(a) film na 6
Thrasher_09

Łowcę jeleni trzeba zrozumieć,jak miałem 10 lat i i oglądałem ze starszym bratem filmy (te trudniejsze do zrozumienia) myślałem sobie co za gówno on ogląda.Lata minęły dopiero zrozumiałem, o co chodzi.

ocenił(a) film na 4
RAC_79

Chciałbym ten film zrozumieć jeśli pozwalała by mi na to akcja i dialogi. Niestety ani jedno ani drugie nie przyciągnęły mojej uwagi.

ocenił(a) film na 6
Thrasher_09

Może pasowałby Ci coś w rodzaju "Cienka czerwona linia" tam twórcy bardziej skupili się na "monologi myślowe" i trochę akcji jest.
W Łowcy nie ma co liczyć na akcję,większość scen trzeba przemyśleć i interpretować.Ale zapewne taki Pluton już by Ci przypadł do gustu.

ocenił(a) film na 4
RAC_79

CCL oglądałem już dawno. "Pluton" na pewno kiedyś obejrze. Narazie biorę się za klasyczne filmy dziejące się w II WŚ.

ocenił(a) film na 8
Thrasher_09

Trochę się zgadzam.

ocenił(a) film na 10
Thrasher_09

Jesli to sa najnudniejsze filmy jakie widzialeś to jestes szczęściarzem i zazdroszczętobie-ja miałem wiekszego pecha ;)

ocenił(a) film na 1
Thrasher_09

Łowca Jeleni był nudny zgadzam się, ale przynajmniej miał jakieś przesłanie. Ten film natomiast był po prostu o niczym i moja niska jego ocena jest w sumie wynikiem poklasku jaki zebrał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones