PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=293561}
4,9 147
ocen
4,9 10 1 147

The Last Broadcast
powrót do forum filmu The Last Broadcast

OPIS FILMU

ocenił(a) film na 6

Dokumentalista David Leigh realizuje film dokumentalny na temat podwójnego morderstwa, którego ofiarą padli Steven Avcast i Locus Wheeler, gospodarze programu telewizyjnego "Prawda czy fikcja?", poświęconego nierozwiązanym zagadkom i zjawiskom paranormalnym. Program początkowo okazał się dużym sukcesem, później jednak oglądalność zaczęła spadać i szefostwo stacji zagroziło prowadzącym zawieszeniem programu. Wtedy jednak Avcast i Wheeler otrzymują od anonimowego widza sugestię, że warto zainteresować się legendą o Diable z Jersey - tajemniczym "dzikim człowieku" żyjącym w lasach Pine Barrels w stanie New Jersey. Avcast i Wheeler wraz ze specjalizującym się w nagrywaniu zjawisk paranormalnych dźwiękowcem Reinem Clackinem oraz medium Jimem Suerdem wkraczają do lasów Pine Barrels, aby nagrać zdjęcia do kolejnego odcinka programu. Po kilku dniach jedyny ocalały - Jim Suerd - opuszcza las, ranny i przerażony...

marek_misiak

krótko, treściwie, na temat i bez spoilerowania. Doadaj to jako opis filmu na spokojnie.

ocenił(a) film na 6
yush

Dodałem - zobaczymy, czy pozytywnie zweryfikują :-)

ocenił(a) film na 6
marek_misiak

Niestety - odrzucili :-(

marek_misiak

Sluchaj no specjalnie zalozylem konto zeby ci to napisac wiec : ... jezeli juz wrzucasz jakis opis to ostrzez w topiku ze jest on ze spoilerem, bo przez takich BARANÓW jak Ty wiekszosc potrafi sobie spier***ic film, co za bezczelny typ.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
terilekst

Tobie za to niczego nie brakuje - z wyjątkiem kultury osobistej...

marek_misiak

Ja tylko napisalem prawde... bo gdybys byl na moim miejscu i myslal caly czas o spoilerze ktory wplywa na film ktory ogladasz i wiesz co mniej wiecej sie stanie to czy nie zepsulo by ci to filmu?wez wyjdz...specjalnie dla Ciebie moja kultura osobista jest taka a nie inna dziwisz sie ze odrzucili prozbe o wrzucenie opisu na glowna strone filmu? bo ja NIE!!! nie pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
terilekst

Akurat informacja, którą podałem w tym opisie, pada na samym początku filmu. Wyznaję zasadę, że streszczam w swoich opisach pierwsze 15-20 min. filmu, żeby umożliwić orientację w treści filmu. A kultura jest ważna - czy Ci się to podoba, czy nie. I to, że wypowiadasz się pod awatarem nie znaczy, że Cię nie obowiązuje.

ocenił(a) film na 4
marek_misiak

W tym opisie nie ma spojlera. Jest w porządku, zachęciłby mnie do obejrzenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones