PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469370}
6,5 12 976
ocen
6,5 10 1 12976
6,6 19
ocen krytyków
The Limits of Control
powrót do forum filmu The Limits of Control

Film interesujący... Tylko chciałabym go obejrzeć ... w kinie,nie w domu.. W kinie intensywność tych wszystkich doznac które zawarte są w tym filmie... umiejętność odczuwania.... Świetnych zdjęć,montażu... ujęć... ,estetyki,gry aktorskiej... każdego ruchu,jego precyzji i imiejętności ukazania tego !! W filmie znajdziemy wszystko to z czego zkłada się życie... z symboli .... A przede wszystkim... muzyki jest o wiele,wiele intensywniejsza... Sądzę,że to nie jest film... a którym jest wszystko czarno na białym pokazane... Ten film jest jak awangardowe dzieło sztuki"albo się podoba albo nie" Albo cośw nim odnajdujesz,albo nie... Film jest dość rustykalny... ale można odnaleźć w nim masę subiektywnycz znaczeń... dla siebie! Jeden odnajdzie to drugi tamto.... Nie jest to film jednoznaczny... Naprawdę trzeba myślęć:D:D:D Super... do tego te wszystkie ujęcia... jestem pod wrażeniem... Myślę jednak,że nie ma sensu oglądać go kolejny raz... Największe wrażenie robi chyba pierwszogląd!:) choć może się mylę;))

fragile_87

I jeszcze jedno.... niech ludzie zrozum ieją,że w tym filmie nie chodzi o fabułę... chronologiczny ciąg wydarzeń... nie to jest istotne w tym filmie... Spójrzmy trochę inaczej... z drugiej strony... na KINO jak na dzieło sztuki... jak na kino co może być czymś więcej niż tylko opowieścią... filmem akcji...lub historią dwojga zakochanych ludzi... A na kino,jako KINO,co jest w nim zawarte... co się na nie tak naprawdę składa... ruch kamery... świetne zdjęcia... gra aktorska,precyzja każdego ruchu ,spojrzenia ,nie widziałam tak świetnie zmontowanego filmu... ... piękne obrazy... świetna intensywna muzyka... Sądzę... że to najlepszy film Jarmusha... I wszystko jakby spowolnione... aby intensywność odbioru była jeszcze większa... Puentą do filmu... jest już wcześniej wspomniany cytat.. o filmie jako śnie! Prawdziwe kino autorskie... reżyser miał wizję... którą świetnie doprowadził do konca...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones