PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495247}
7,1 25 021
ocen
7,1 10 1 25021
6,0 4
oceny krytyków
The Runaways: Prawdziwa historia
powrót do forum filmu The Runaways: Prawdziwa historia

Czy ktoś orientuje się kiedy film wejdzie do polskich kin i czy wogule wejdzie? Bo szczerze mówiąc chętnie bym go zobaczyła. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
Gosia43

The Runaways pojawi się w Polskich kinach na 100 % (jak zapewniają rzecznicy kin) i premierę będzie miało 19 MARCA 2010 roku!
Pozdrawiam ;)

tercc

Dopiero;( Szkoda ale widzę że wejdzie wtedy kiedy Remember Me;) Tylko naprawdę szkoda ze az miesciąc po premierze swiatowej..

ocenił(a) film na 9
Gosia43

będzie w Polsce the Runaways? wiem że 19 marca ma być Remember me ale o filmie zKristen nie słyszałam nic...

ocenił(a) film na 7
sonnenEW

Tak, to potwierdzone, że 'The Runaways' oraz 'Twój na zawsze' będą miały swoją premierę w Polsce 19 marca 2010.

ocenił(a) film na 9
Gosia43

w takim razie juz sie nie mogę doczekać...

ocenił(a) film na 8
sonnenEW

O to dobrze;) odbiegnę trochę od tematu.. wiecie może czy w naszych kinach bedzie też Welcome to The Rileys?

ocenił(a) film na 10
Gosia43

polska premiera The runaways bedzie 19 marca !!! już nie moge sie doczekac a tak na marginesie to od ilu jest lat? prosze o odp. z góry dzięki ;)

ocenił(a) film na 8
monia859

Z tego co się orientuje film będzie od lat 16, ze względu na homoseksualne sceny.( Dakota & Kristen )

ocenił(a) film na 7
Lonely

Myślę, że w większości kin nie ma przedziału wiekowego od 16 lat, wiec raczej od 15. Tak, będzie scena pocałunku Kristen Stewart i Dakoty Fanning oraz 'ciuchy wyrzucane przed hotelowy pokój'.
Niestety, nic się nie mówi o dystrybucji 'Welcome to the rileys' w Polsce, tym bardziej nie ma polskiego tytułu, co pozwala przypuszczać, że w polskich kinach tego filmu nie zobaczymy.

ocenił(a) film na 8
tercc

DRODZY I KOCHANI FORUMOWICZE FILMWEBU CHCĘ WAM OZNAJMIĆ IŻ POLSKA DATA PREMIERY THE RUNWAYS JEST NIEZNANA PONIEWAŻ ZOSTAŁA NIEDAWNO DOPIERO USTALONA DATA PREMIERY ŚWIATOWEJ. NIE MA W TAKIM RAZIE OPCJI, ŻE FILM BĘDZIE 19 -,- POZDRO DLA WAS. XD

użytkownik usunięty
Emmbryo

Ejooo tu Mahonik kawałek drewienka. Ten kawałek kłody przybył tutaj aby Was uświadomić, iż jesteście w głębokim błędzie. Takim głębokim jak pupka Kaczuszki. Po prostu smutno mi się robi na serduszku kiedy widzę, iż jeden użytkownik porusza temat, że na 100 % The Runaways wejdzie do kin 19 marca. Oh tak twierdzą rzecznicy kin. Ale jacy? Chińscy, ruscy, a może Ci z POLSKI? Na swoją obronę mam to, że na ofc stronie filmu nie podali rozpiski krajowych premier. (http://www.runawaysmovie.com/) Wszędzie piszę COMING SOON co wolnym tłumaczeniu oznacza już niedługo. Tak więc proszę Was przestańcie podchwytywać tego gorącego newsa bo użycie Wujka Google nic nie boli. Możecie cieszyć pupki bo jak na razie odbyła się TYLKO I WYŁĄCZNIE światowa premiera na Sundance (obczajta na wikipedii) A teraz apeluję do fanów (?) albo tych wierzących w Filmweba i uznających go za swojego Boga. Nawet wasz "szef" nie dał daty polskiej premiery. Czasem mi wstyd za polskie myślenie ale tylko czasem. Jeżeli rzeczywiście premiera jest 19.03 to ja jestem Ronnem Mossem aka Ridżem i właśnie trenuję we włoskim TZG ( Tak Ridż tańczy, apokalipsa się zbliża) Jeżeli tak kochacie marzec to zapraszam do kupowania składanki najlepszych hitów Jett z "czarnymi serduszkami" i powtarzam MYŚLENIE NIE BOLI :)

Ej ty Mahoń ! xD Musiałaś użyć słowa ` głębokie ` xD ?

użytkownik usunięty
Lunaatic

no XDDDDDDDD POZDRÓW GŁĘBOKIEGO ROWA XD kuwa to jest za krótkie ...

Haha , Głęboki Rów dziękuje < 3 xD Ale z deka temat był inny xd Tak więc
może coś o filmie Mahońku ; DD ?

użytkownik usunięty
Lunaatic

O filmie to Wam tyle powiem użytkownicy, że jeżeli znajdzie się jeszcze jeden śmiałek co będzie mi wygadywał herezje, że The Runaways w PL będzie miał premierę 19 marca to użyję moich łopat z przeceny i się zabawimy :D
A jak na serio będzie ( w co wątpię ) to ja jestem Ridżem.

Haha xD Mahoń , najeczki i łopaty z przeceny - fajne połączenie xD A ja ci
mówię że jak tak bd to przyjeżdżasz do mnie i udowadniamy że ja lubie
wyleniałego wampira bo inaczej to nie ma szans że pójdę na to i na to xD Ej
to już się robi prywatna dyskusja xDD

ocenił(a) film na 8

A dlaczego niby ma nie być ?

ocenił(a) film na 7
Lonely

Wszędzie mówi się OFICJALNIE o premierze polskiej, jako 19 marca 2010, a strona therunawaysmovie jest od dawna nie aktualizowana, więc trudno codziennie na nią zaglądać. I proszę, oszczędź nam i innym swoich słów, bo czasem aż ciebie trudno słuchać. Myślę, że nie ma się o co spierać, bo polscy dystrybutorzy mogą uczynić to, co zrobili np. z filmem Nostalgia Anioła. Premiera miała być 29 stycznia 2010, a na tydzień wcześniej okazało się, że w marcu. I kicha.

Gosia43

Tak długoo....
Ja też bardzo chętnie bym go zobaczyła....

użytkownik usunięty
bella1318

No cóż zobaczy się aczkolwiek ja wciąż w to nie wierzę. Jednakże jeśli okażę się to prawdą to zwracam szacunek xD

ocenił(a) film na 9
Gosia43

kurde wiedziałam ze to nieprawda, 19 marca bedzie premiera Remember me z Robertem Pattinsonem, a nie z Kristen. w lutym wejdzie jakiś film z Kristen ale nie w Polsce, a premiera the runaways bedzie 19 marca ale też nie w Polsce eh żenada po co pisac na 100% skoro sie nie wie!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones