PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495247}
14 486
chce zobaczyć
6,0 4
oceny krytyków
The Runaways: Prawdziwa historia
powrót do forum filmu The Runaways: Prawdziwa historia

SZKODA :(

ocenił(a) film na 7

szkoda że film opiera się tylko na Joan Jett i Cherie Currie (tej drugiej w szczególności),
pomijając więcej wnoszące (od Cherie oczywiście) do muzyki Litę Ford oraz Sandy West którech przygoda z muzyką trwała dłużej niż tylko 4 lata w The Runaways. A poza tym film oceniam pozytywnie i o dziwo nie musiałem go wyłączyć patrząc na Kristen Stewart, która wywołuje u mnie odruch wymiotny :) co oczywiście nie daje jej żadnego plusa z mojej strony \m/(^_^)\m/

marbeer_2

Ten film zepsuł mi wszystkie dobre skojarzenia z The Runaways, i nie piszę tu bynajmniej o historii Cherie, bo ową znałem. Szkoda, że piosenki nie leciały w pełni z playbacku, jedyny plus to chyba I love rock 'n' roll na koniec, ale i tak bardzo okrojone. Tak też ocena.

ocenił(a) film na 7
damian6d17

"I love rock 'n' roll" nie jest piosenką The Runaways ;) a nawet Joan Jett (najpopularniejsza wersja) to cover The Arrows z 1975r
pozdro \m/(^_^)\m/

marbeer_2

czy postac Lity wystepuje w filmie? bo chociazby dla niej, ogladnela bym ;)

ocenił(a) film na 7
ambershine

z tego co jeszcze pamiętam to nie :(

marbeer_2

Lite gra Scout Taylor-Compton.
I jest w filmie. !
Film najbardziej opowiada historię Currie, bo jest na podstawie jej książki "Neon Angel: Cherie Currie story".

ocenił(a) film na 7
Misia81

tak, faktycznie
mój błąd ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones