Film

1999 1 godz. 28 min.
7,3 443
oceny
7,3 10 1 443
3 949
chce zobaczyć
{"id":"9672","linkUrl":"/film/The+Source-1999-9672","alt":"The Source","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/96/72/9672/7048013.2.jpg"}
W dokumencie tym ujrzymy życie trzech pisarzy, liderów ruchu artystycznego nazywanego Beat Generation. Od momentu kiedy... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

W dokumencie tym ujrzymy życie trzech pisarzy, liderów ruchu artystycznego nazywanego Beat Generation. Od momentu kiedy to Allen Ginsberg i Jack Kerouac poznali się w 1944 r. na Uniwerystecie Columbia do śmierci Ginsberga i Williama S.Burroughsa w 1977 r. Trzech aktorów dostarczy nam dramatycznej interpretacji pracy tych trzechW dokumencie tym ujrzymy życie trzech pisarzy, liderów ruchu artystycznego nazywanego Beat Generation. Od momentu kiedy to Allen Ginsberg i Jack Kerouac poznali się w 1944 r. na Uniwerystecie Columbia do śmierci Ginsberga i Williama S.Burroughsa w 1977 r. Trzech aktorów dostarczy nam dramatycznej interpretacji pracy tych trzech pisarzy, ich przyjaźni, podróżach, śmierci Kerouraca i upolitycznienia Ginsberga. Ich ruch łączony był z bepopem, muzyką Johnnego Cage'a i abstrakcyjnym ekspresjonizmem.

studio
Beat Productions / Calliope Films / WNET Channel 13 New York
tytuł oryg.
The Source
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • A gdzie Lucien Carr

  psyche1201

  W Na śmierć i życie uchwycono tę znajomość Ginsberga i Carr'a. A w innych tylko Allen & Jack... W tym też.

  • Elo czy ktoś...widział ten film??????

   użytkownik usunięty

   Elo !!;) staram się zabrać całą kolekcję filmów z Johnnym Deppem, jednak jestem ciekawa o czym jest ten film?? czy ktoś z was może miał okazje go widziec???

  • ponawiam pytanie!

   Natalia16_fw

   Czy ktoś może teraz wie na jakiej stronie można obejrzeć ten film z napisami PL. ????

  • Ma ktoś może napisy do tego filmu? Moje poszukiwania nie odniosły skutku... Byłbym wdzięczny gdyby ktoś się nimi podzielił. Pozdrawiam.

  • Film mam lecz napisów nie.

   użytkownik usunięty

   Mój angielski nie jest za dobry, ale może przetłumaczę.