PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181137}
6,3 12 492
oceny
6,3 10 1 12492
7,1 49
ocen krytyków
Titane
powrót do forum filmu Titane
Sqrchybyk

Dobre pytanie, z tego co widziałem, to w Holandii ma już premierę na sierpień, więc jest nadzieja.

Albertino

Pewnie zależy też czy będzie uznawany za oscarowego faworyta... Bo jeśli tak, to początek przyszłego roku dopiero :)

Sqrchybyk

Jeśli to, co piszą o tym filmie jest prawdą, na żadne Oscary szans nie ma, więc spokojnie :)

Davus

Już o kilku oscarowych filmach w ostatnich latach tak pisano ;)

Sqrchybyk

Ale ten jest podobno chwilami szokujący, poza tym chaotyczny, obrzydliwy itp. :) Czyli brzmi jak coś, czym Oscary się w ogóle nie zainteresują. Ale zobaczymy...

ocenił(a) film na 9
Sqrchybyk

Pewnie tym razem nie prędko. Nasz cudowny rząd zapewne przed premierą pozamyka wszystko poza kościołami i najwcześniej film zobaczymy w 2022 :P

kryst007

A na Horyzonty się nie załapie? Co prawda ja się na Horyzonty nie załapię, więc mnie to nie ratuje, ale...

ocenił(a) film na 8
Sqrchybyk

tak, chyba dzień po premierze w cannes snh ogłosiło że titane przyjedzie do nas na horyzonty

Sqrchybyk

Szkoda że dystrybutorem są Horyzonty. To gwarancja tego że film zostanie pokazany w bardzo małej ilości kin w Polsce.

desperados02345

Sądzisz, że taki film może liczyć na dużą widownię w naszym kraju?

Sqrchybyk

Raczej tak, ludzie mają pociąg do z lekka kontrowersyjnych filmów. A to jest również horror, więc tym bardziej może przyciągnąć widzów.

desperados02345

OK, ja przewiduję dużą widownię tylko jeśli film dostanie oscarową nomkę, ale chciałbym byś miał rację...

Sqrchybyk

Jeśli Francuzi wystawią ten film do kategorii najlepszego filmu zagranicznego, to możliwe.

Insiles

Wiadomo, że jest to warunek sine qua non :) Złota Palma to ostatnio mocny oscarowy prognostyk, wszak jej trzej ostatni zdobywcy zdobyli potem nominacje w kategorii obcojęzycznej, a ostatni rozbił bank :D

ocenił(a) film na 6
Sqrchybyk

A w tym roku nie będzie Horyzontów w formie online również? Chociaż nie wiem czy akurat ten film będzie wśród tych pokazywanych online

Krzys_Pe

Były, ale wybrałem Karlove Vary w tym, roku. I dobry był to wybór :)

kryst007

Jak się ludzie zaszczepią to nie będą zamykać. A z tymi Kościołami to może już tak koniec złośliwości bo one i tak świecą pustkami w tygodniu - tak było przynajmniej u mnie jeszcze przed pandemią, a co dopiero teraz .

ocenił(a) film na 5
Sqrchybyk

I wciąż nic nie wiadomo, ale może dlatego, że dystrybutor nie chciał odwracać naszej uwagi od festiwalu Nowe Horyzonty, a na dniach stan rzeczy się zmieni

Ultor

Liczę na to... Widziałem już kilka filmów z Cannes i poziom jak na razie wysoki jak dla mnie, acz i pudło jedno (Audiard...) się trafiło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones